Leden 2012

30.1.2012

30. ledna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Nesnaž se skrýt něco, co jsi provedl úmyslně. Svět je tak malý, že se to dotyčný někdy stejně dozví...

ZDROJ---> ZDE

Blbost blbcovitější!!

26. ledna 2012 v 20:45 | Erin |  Ostatní :)
Tak jo, jsem tu zase. A fakt se chci omluvit všem, co si změnili můj nick, ale narovinu? Seru na to!! :) Byla to blbost... fakt. Jsem v pubertě, takže takové kraviny jsou na denním pořádku. Ale teď mi přijde, že si můžu vydechnout. Erin už prostě zlstane, dokud tenhle blog pojede! :) Takže... soráč a pardon :D

23.1.2012

23. ledna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Každý den je pouze jednou za život. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem... Žádná vteřina našeho života se neopakuje, ale v každém okamžiku se může stát něco, co má význam pro náš další život...

Neznámý autor

kapitola 5 4/4

22. ledna 2012 v 14:36 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Steve a Alex cítí nebezpečí ještě víc, než já, a stoupají si přede mě. Jenomže Sebastian trochu rozšiřuje úsměv a oba Lovci ode mě odlétají nesmírnou rychlostí. Narážejí do stěn takovou silou, že ze zdí odlétají kusy zdiva. Ten náraz byl dokonce tak silný, že se bojím, aby je to nezabilo.

kapitola 5 3/4

22. ledna 2012 v 14:35 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
"Jenomže já… hej!" Steve mi podkopává nohy a já se znovu seznamuji se zdejší podlahou. Tohle jsem ale vůbec nečekala, takže nejspíš budu mít na koleni modřinu jako trakař. Navíc ten útok byl až moc rychlý. "Za co?"
"Já nechci slyšet jediný slovo o tom, že bys to neměla zvládnout, nebo že jsi člověk!" vrčí a nebezpečně se nade mnou sklání. Kdybych ho neznala, měla bych strach. "Rozumíš?"
"Rozumím."
"V tom případě pro dnešek končíme."

kapitola 5 2/4

22. ledna 2012 v 14:34 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Steve a Alex se snaží pomáhat, ale tady se ukazuje rozdíl mezi výcvikem Ochránce a Lovce, pokud má jít o ochranu velké skupiny. Lovce tomuto umění stejně moc neučí, protože většinou 'pracují' sami nebo v menších skupinách. A absolutně nechápu, koho by měli chránit.
Už chceme vylézt z letištní haly, ale zahrazují mi cestu dva členové bezpečností služby, co hlídají letiště a okolí. Timothy a Mikkel jsou hned u mě, jako by se mě ti policisté hned snažili zastřelit.

kapitola 5 1/4

22. ledna 2012 v 14:34 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Tak tady to máte. Vím, že to trvalo déle, než bylo nutné, ale škola je na prudič, ale známky už mám uzavřené a na další pololetí dlabu. Vážně, je mi to fuk a budu se soustředit jen na tři věci: Psaní, judo a přijímačky. Takže se všechno dá do obvyklého tempa :)
Asi za půl hdiny jdu se psem na cvičák a strašně se těším, takže se mějte taky tak hezky, jako já kašlete na počasí, protože jak říká norské přsloví: Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblčení...
Taky jsem si vědoma, že už jste nejspíš zapomněli, o čem byla poslední kapitola, takže tady je krátká rekapitulace: Erin a Timothy jeli za O'Neillem, který jim pověděl vše, co mohl a teď čekají na odvoz
PS: Ti, kteří nejsou fanouškem trochu více akce a umírání, raději nečtěte :)

Překvapení v podobě videa

20. ledna 2012 v 17:31 | Erin |  Ostatní :)
Tak tady je malé překvapení pro všechny fanoušky OŽ :)
Netuším, jestli se vám bude líbit, nebo ne. Je to můj první kousek, tak vždyštak přivřete, nebo úplně zavřete oči =)

PS: Vše, co uvidíte, nebo si přečtete, je jenom možná kostra jedné půlky OŽ 3. Vůbec to nemusí být tak, jak to se ve videu. Takže nedělejte žádné závěry :)


Jeg hater det...

20. ledna 2012 v 15:18 | Erin |  Ostatní :)
Takže *vele důležitě si odkašle* Nemusíte tleskat, já vím, že jsem vám všem moc chyběla :))* :D

16.1.2012

16. ledna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci...

Jan Werich

ZDROJ---> ZDE

Jeg er ikke død ennå!

12. ledna 2012 v 15:29 | Erin |  Ostatní :)
Zdravíčko! :) Hlásím se, že jsem ještě neumřela, žiju, jsem zdravá a dál píšu.
Jenom jsem o sobě chtěla dát vědět.
S kapitolou bych mohla přijít o víkendu, ale přijde by abnormálně dlouhá, navíc se tam stane jedna... no, uvidíme, jak moc máte rádi jednu postavu. Steve to krutě odskáče, a navíc nám přibude nový cukroušek, Alex :)
Škola je docela na prd, píšu při hodině tělocviku, kdy si "omylem" zapomenu tělocvik a při chemii, kde je pořád lepší psát, ne spát. Nejhůř bude příští týden, to mě čekají dvě pololetky, ale už se těším, až je budu mít za sebou, takže SEM S NIMI! :)
Navíc jsem se naučila 'vysílat do vesmíru pozotovní energii', takže se mi také vrací samé pozitivní věci. A nekecám, ono to funguje! :-D MOžná je to blbost, ale dokud to funguje, proč na to nevěřit?
Těším se na prázdniny a na žlutej pásek *oči jí září jako prskavky*
To by asi bylo vše, jenom mám dotaz... Jak se máte vy? :D
PS: Aip, klidně tu svojí povídku pošli :)

9.1.2012

9. ledna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen...

Jean DutourdOblíbené stránky

8. ledna 2012 v 16:18 | Erin
Menší předělávka oblíbených stránek... :) A stížnosti na adresy jednotlivých blogerů neberu! Ne, pokud se někomu zarytě nebude líbit, co jsem o něm napsala, klidně napiště a já to předělám =)

C.V.O.K.- Nebýt tohohle cvoka, není OŽ, a už vůbec se tady neobjevoval termín "hezký vzhled!" Taky bych si ji dovolila pasovat na nejvěrnějšího fanouška OŽ, protože u ní Steve boduje víc, než Anakin Skywolker.

Ajka- Blog mé 'hledačky' chyb a taky fanouška HP, Merlina a všech fantastických příběhů a seriálů.


Třetí kolo literární soutěže

6. ledna 2012 v 17:00 | Erin |  Ostatní :)
Tak, tady je povídka ke třetímu kolu literární soutěže a popravdě... dost se za tento výtvor stydím. Nevím, proč jsem vymyslela takovou kravinu a ani netuším, co na to porotci. Kadopádně, berte to s obrovskýmna rezervama! :-D Jednorázovky mi tímto moc nejdou

kapitola 4 3/3

5. ledna 2012 v 16:59 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
V této části kapitoly je to dost nudné a taky na mozek, člověk musí všechno správně pochopit, takže jestli něčemu někdo nebude rozumět, napište a já to zkusím znovu nějak vysvětlit :)

kapitola 4 2/3

5. ledna 2012 v 16:53 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr


ERIN


Rychlou chůzí se dostávám z budovy a mířím kamkoli, kde nejsou lidé. Svůj klid nacházím až v malém lesíku za administrativní budovou.
Nemůžu tomu uvěřit. Léta tréninků mi právě proklouzly mezi prsty, jako vzduch. Už je nikdy nechytím. Je to pryč. Veškerá snaha, prostě všechno, co jsem kdy dělala pro Ochránce. A že toho bylo dobrá polovina života. Je to pryč… nenávratně.
Je to pocit, jako když postavíme vysoký dům s karet. Lidé ho přijdou obdivovat, fotit, usmívat se nad vaší snahou. Ale pak přijde někdo, kdo se vám zapíše do života. A to tím, že vám ten dům zbourá. A ani to nemusí být chtěně. I tak ho začnete nenávidět. Hodiny strávené nad prací přijdou v niveč. Nechci tím říct, že Timothyho nenávidím. Ne, naopak si cením, jak jemně se mi to pokusil říct. A nezačínám nenávidět ani Emily. Nejvíc jsem naštvaná na sebe. Proč jsem se ta dlouhá léta tolik snažila? Kdybych věděla, že něco takového přijde, na nějaké tréninky bych se úplně vykašlala a užívala si normálního života!

kapitola 4 1/3

5. ledna 2012 v 16:52 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Ahoj! Tak se hlásím se čtvrtou kapitolou, kde mimo jiné i zjistíte, jak to nakonec bude s Erin *MUHEHE*
Taky bych se chtěla svěřit s jedním přírodním úkazem, kterého jsem byla svědkem dneska, při páté hodině *děják*. Jo, dos tu foukalo, během půl minuty se zatáhlo, a začalo sněžit. Všechno fajn, ale ono se i blýskalo a hřmělo! Tak, jak jsem to nikdy neslyšela... v životě jsem neviděla sněžnou bouřku :)
A pak... blíží se pololetí. Je to pro mě poslední důležité vysvědčení na základce a já vůbec netuším, jak budu mít čas přidávat další kapitoly. Vůbec netuším, jak to bude. Třeba budu stíhat a nic se dít nebude :) *doufá v to*
No, nebudu dlouho dál zdržovat. Snad jen popřeju příjemné počteníčko, za nic nekamenujte ani mě, ani Nathana... =D

Dušení postav! Hlavní zbraně? Drsné otázky. Výsledky? SMRT AUTORKY RUKOU ČTENÁŘŮ- dodatek

3. ledna 2012 v 20:17 | Erin |  Žhavé křeslo

"No tak, pohněte, pohněte, ještě se dodatečně musí zeptat C.V.O.K.," popohání Domča svých šest vyvolených.
"No to potěš pán Bůh!" remcá Timothy.
"Hele, buď zticha! Pořád ti můžu dát v další kapitole růžové tričko... třeba."
"To neuděláš... všichni mě milují, takže by tě neměli rádi."
"Blá,blá, blá... nezapomínej na to, kdo tě vymyslel, ty..."
"Co,hm? To já jsem tu borka na hlášky!"
"Jistě... a kdo ty hlášky vymýšlí?"
"Nehádat!" volá C.V.O.K. a vstupuje do místnsoti. Timothy nabírá lehce vzteklou barvu, ale usedá do židle, stejně jako pět ostatních.

2.1.2012

2. ledna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Chceš-li dostat chytrou odpověď, musíš položit chytrou otázku...

Johan Wolfgang von Goethe

ZDROJ---> ZDE

Dušení postav! Hlavní zbraně? Drsné otázky. Výsledky? SMRT AUTORKY RUKOU ČTENÁŘŮ

1. ledna 2012 v 20:35 | Erin |  Žhavé křeslo
Domča, autorka OŽ, otevírá dveře do malé, potemnělé místnosti, kde je šest židlí a naproti jim další dvě.
"Proč musíme dělat takové kraviny?!" vrčí Timothy, který neochotně vchází dovnitř.
"Protože jsem to řekla... třeba to lidi pobaví," krčí Domča rameny.
"Až budu chtít lidi bavit, tak si nasadim klaunskej nos!" odsekává Steve.
"No, není problém dát ti ho v další kapitole." DOmča po Stevovi vrhá vítězný pohled. Za ní do místnosti vstupuje James, Nathan, Erin a Mikkel. Ti poslední dva se zdají, že jim nevadí, být tady. Prozatím...
"Ještě jednou... proč?" ptá se Nathan Domči, která si sedá na jednu ze dvou židlí.
"Protože jsem si vás vymyslela, takže zkuste uspořádat nějakou vzpouru! O nic přece nejde..."
"O nic nejde," opakuje James s úšklebkem na tváři.
Šestice postav si sedá na šest židlí a všichni trpělivě vyčkávají na prvního příchozího, který se odvážil položit hdinům příběhu otázky, které je nejvíc zajímají...