Duben 2012

Malý technický dotaz

30. dubna 2012 v 17:29 | Erin |  Ostatní :)
Zdravíčko! :)
No, vypadá to, že příběh stojí, ale nic takového se nekoná! Jenom jsem to trochu přepískla s kapitolou, navíc poslední týden byl víc, než hektický. Ale když už vím, že přijímačky mám za sebou a dostala jsem se na školu, na kterou jsem chtěla, psaní se chci věnovat o něco víc! =) Problém tkví v tom, že následující kapitola je snad ještě delší, než prozatimní nejdelší (16,5 strany ve wordu) a já sama vím, jak na mě tak dlouhé kapitoly působí. Něco jakože: Tak dlouhý, to se mi číst nechce! Vždy se pak ale začtu a lituju, že není část ještě delší. A mě by zajímalo, jestli mám spíš tuhle superdlouhou kapitolu napůlit, protože vám délka kapitoly vadí, nebo nebudu dělat nic, protože s tím problém nemáte =) Prosím, dejte vědět co nejdřív, páč kapitola by mohla být... zítra, pozítří? =)

30.4.2012

30. dubna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Je hodně věcí v životě, které si neumíme vysvětlit. Jedna z nich je, že stále prší na osoby, které si zaslouží slunce...

Neznámý autor

Umění mého příbuzenstva

24. dubna 2012 v 15:44 | Erin |  Ostatní :)
Áno, ano... :)
Tady vám přináším trojici obrázků, která vytvořil můj bratr. Já k tomu můžu říct snad jenom pár věcí: Huba dole a... jsem prostě lemlp :D Nic takového ani za boha nenakreslím anezbývá mi nic jiného, než uznat, že je to... pěkné. Ne fakt, co čekáte, je to můj brácha!! Dělám si legraci. Poklona až na zem, protože... jo, máš talent. Obrovský talent!! =)

23.4.2012

23. dubna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Jediný způsob, jak obstát ve zkoušce, je zkoušku podstoupit. Jinak to nejde...

ZDROJ---> ZDE

První rok OŽ!

11. dubna 2012 v 21:20 | Erin |  Ostatní :)

Áno, áno... přesně před rokem ve stejný čas vyšla první kapitola prvního dílu OŽ. Nebudu to zvlášť nějak rozpitvávat a vypisovat jsem jména všech těch, kterým děkuju za obrovskou podporu a tak dále by bylo zbytečné. A ještě bych na někoho zapomněla. Je sice jenom pár lidí, kteří čtou. Někdo přestane, někdo ani nezačne, ale to je fuk. Já si vás všech, co se tím množstím dokázali prokousat strašně vděčná! =)Takže děkuju, děkuju a ještě jedou díky! =)


Jelikož byla možnost pokládat jednomu skvělému týpkovi z upířího příběhu otázky, tak jsem to udělala. On mě chtěl zabít pálkou, ale to je vedlejší. Každopádně se chtěla autorka příběhu Jiný svět (Zapřená) "pomstít" jedné mojí postavě. Kdo
by kdy čekal, že si vybere Stevea??

9.4.2012

9. dubna 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Nesni svůj život, žij svoje sny...

Montessori

Tenhle obrázek pochází z mé amatérské dílny... :) Je to můj náramek na knížce, vyfocený bratrovým mobilem a upravené pomocí návodu online C.V.O.K. poradny ;)

kapitola 12 4/4

8. dubna 2012 v 16:45 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Záměrně se vyhýbám královnině pokoji, kde údajně přebývá.
"Jorahu, Matte, je to na vás." O tři vteřiny po mém hlášení na nádvoří paláce dopadá několik zvukových granátů. Jsou to granáty, které dělají jenom solidní rámus, jinak jsou neškodné.
"Tak jo, rozbalte to." Před palácem se shromažďují další příslušníci stráže a my začínáme střílet. Jenom do vzduchu. A oni jsou dokonale zmatení, protože střelba se ozývá z několika stran najednou. V pár pokojích v paláci rozsvěcují okna. Tak jim vyhazuju elektřinu.
Ze svého úkrytu sleduju Stevea a Arriane, kteří už se zatím dostali na střechu paláce. Zapalují pár zápalných lahví a hází je ze střechy. Samozřejmě se vyhýbají skupinám stráží.

kapitola 12 3/4

8. dubna 2012 v 16:42 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Timothy

"Jak, že nevíte?!"
"Nevím. Nemůžu vědět všechno, chlapče. A pokud jde o slečnu Laurentsovou… je mi líto, co se stalo, ale všichni Ochránci se jí pokusí pomoct."
"Jenomže mě je jedno, kolik tisíc dobrovolníků se nabídne. Někdo ji nejspíš mučil a teď necítím nic!"
"Není mrtvá."
"Ale to vím taky!"
"Uklidněte se." Jak se mám u všech svatých uklidnit, když mi zmizela holka a pravděpodobně v tom má prsty ten největší grázl na zemi?!
"Poznal bych, kdyby byla mrtvá."

kapitola 12 2/4

8. dubna 2012 v 16:40 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Se snášející se náručí noci musíme oheň zhasnout a my pokračujeme v cestě. Není to zrovna nejlepší, ale když nemůžeme mít oheň, abychom se ohřáli, těžko budeme celou noc jenom sedět a držet se vzhůru. Je sice jaro, ale počasí je tu zrádné, stejně jako na celém severu. Takže se přes noc ochlazuje a spát bez možnosti ohřát se o oheň… ne, to by nešlo.
Kvůli mně musíme dělat časté přestávky. Eric to nijak nekomentuje a já jsem za to ráda.
"Jsi ze Švédska?" zajímám se snad po šesti hodinách ticha. Pokračuji v cestě jenom proto, že jde Eric vedle mě a já nechci před ním vypadat jako slaboch. Ale únavu a bolesti nikdo neodpáře, tak se snažím alespoň

kapitola 12 1/4

8. dubna 2012 v 16:38 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Zdravím v ten Velikonoční svátek v dobu, kdy si ještě můu sednou na zadek! :)
K téhle kapitole nemám moc řečiček, snad jen, že kapitola neprošla rukou beta-readera, ale od té další to už snad bude rovnou i s opravou :)
PS: Omlouvám se za to dělení, nechápu, proč to blog.cz prostě neumí počítat!! =//

kapitola 11 5/5

1. dubna 2012 v 14:29 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Omlouvám se za strašné dělení, ale blog.cz asi nemůže pochopit, že 6 ooo není 4o ooo...

Erin

Probouzí mě chlad. Je mi zima a celá se třesu. Ale třas není způsobený tou nehoráznou zimou. Sice nevím, jak dlouho jsem byla mimo, ale až teď plně pociťuji následky výslechu. Bolí mě snad celé tělo, ale nejvíc cítím tepající bolest v levém ukazováčku.
Představte si, když si pod nehet píchnete třeba malou třísku, nebo třeba jenom roh papíru. Vynásobte to tisícem a bodněte si pod nehet jehlu, ale jenom tak tři čtyři milimetry.
Ležím na něčem tvrdém a studeném. Bojím se otevřít oči, protože teď bych předstírala i smrt, jenom aby se pokus získat informace neopakoval.

kapitola 11 4/5

1. dubna 2012 v 14:26 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Asi ta nejdrastičtější část... =)

kapitola 11 3/5

1. dubna 2012 v 14:21 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Trochu drastičtější část...


kapitola 11 2/5

1. dubna 2012 v 14:13 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Věděl, že zemře, ačkoli chtěl žít. Chtěl se stát tím neporazitelným hrdinou, jakým byl pro svého syna. Chtěl být oporou pro svoji ženu. Chtěl pomstu. Chtěl zabít ty Lovce. Přát si vrátit čas…

Všechno je jenom iluze, vím to. Přesto se začínám třást vzteky a chci tátovi pomoct.
"Spratek jako spratek," ušklíbne se Lovec a pohled zabodne do Jodie. Jeho společníci se rozesmáli. Další dva Lovci stáli u mámy a v rukách svírali dlouhé mačety.
Ten hlavní Lovec přešel zezadu k mému tátovi. Máma ho doslova hypnotizovala očima, ale když spatřila, jak Lovec vytahuje nůž, začala prosit o tátův život.
Jenomže o její život nestáli…

kapitola 11 1/5

1. dubna 2012 v 14:05 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Muhehe, zdravím všechny!! :)
Myslím, že moje zpoždění nestojí za řeč, tak pro vás mám alespoň historicky nejdelší kapitolu OŽ. Má 16,5 stránky A4. Gratulace budu přijímat až po přečtení... Ehm, co k tomu dodat? Snad jen, že takhle kapitola NENÍ pro slabší povahy. No, sami posuďte, jestli je varování přehnané, nebo na místě. Každopádně první dvě části jsou ještě v pohodě. Pak už to bude horší. Ale chcete něco vědět? Psaní těhlech scén jsem si užívala! =)
Mimochodem: Kapitola není opravená, páč jsem neměla to srdce a nechtěla jsem vás dál nechávat čekat =)
Mimochodem 2.: Varuju dopředu! Kapitola je useknutá, takže mě nezabíjete, neduste, neházejte po mě žádné těžké předměty a ani nepřijímám internetové pěsti!