Červen 2012

kapitola 16 3/3

30. června 2012 v 23:41 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Musím sem něco napsat, abych mohla zbytek kapitoly schovat pod celý článek, abyste se hned na začátku nedozvěděli, o co vlastně "go" :D

kapitola 16 2/3

30. června 2012 v 23:40 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr


"Ten váš výraz, když jste utíkali. Že Lovci? Parta srábků!" odfrkuji si a teď se začínám smát já s Alexem. Je vážně komické, když Steve, Allis a Nick z úsměvu přecházejí na kamenný výraz hodný pokerového hráče.
"Myslím, že vím, kdo další se bude koupat," vrčí Allis, ale přitom jí cuká v koutcích.
"Tak to teda ne! Má pravdu," zastává se mě Alex. "Nechali jste mě napospas tomu šílenýmu blábolení. Kdybyste mě nechali napospas někde v boji, prosím. Ale tohle? Styďte se, kolegové. Hrdina dne odchází na kladivo!" Alex mě bere za loket a oba se smíchem opouštíme skupinu zaražených Lovců.
Kladivo je moje nejoblíbenější atrakce. Sedíte v 'lodi' a ta se s váma otáčí.
Já s Alexem jedeme jako jediní a zbytek Lovců nás dohání ve chvíli, kdy se kladivo spouští. Něco na nás pokřikují, ale Alex jen zvedá prostředníček a já vyplazuji jazyk.

kapitola 16 1/3

30. června 2012 v 23:39 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Ať žijou prázdniny!
Strašně inteligentní, já vím. Letošní konec roku byl zvláštní. Skutečně... bylo to poprvé, co jsem si přála, aby nepřišel. Protože teď je ze mě oficiální student Gymnázia Cheb, což už není základka. Určitě to většina z vás zná. Loučení, loučení a loučení... prostě mi bylo divně, ale dnes už je to ok.
Ti, co neradi čtou mé kecy, nechť rozkliknou celý článek, protože toho mám na srdci mnohem víc, než obvykle...
Chci se především omluvit. Poslední kapitola vydaná devátého června je pro mě skoro šibenice. Vážně se strašně omlouvám a stydím se. Ani bych se nedivila, kdybyste se na čtení vykašlali. Holt je to ale má chyba, ale tak co se dá nadělat. Maximálně vám zaspamuju blogy :D
Teď k trochu jiným věcem... --> OŽ bylo přihlášeno do soutěže Povídka mého srdce. Nevím, kdo všechno ji nominoval, ale jelikož jsem v kole s dalšíma pěti lidma, co čtu jejich povídky, tak mi to přijde trochu blbé. No, co, dva ku čtyřiceti není tak hrozné :DD Každopádně, kdybyste měl někdo čas a chtěl by hlasovat pro nějakou tvorbu, odkaz je ZDE.
A tím se dostávám k další věci... moc si vážím všech, co čtou OŽ! Vážně, moc, moc, moc! MIluju vaše komentáře na účet můj a mého psaní, jste dokonalí a i kdyby to četl jeden člověk, budu psát dál! :)
No a pak tu mám ještě jednu věc... vlastně dvě. Jde o reklamu na dvě RPGčka. Tu reklamu sem dávám dobrovolně, nikdo mě nepodplácel :)
První RPG je na námět známých knih Hunger games. Strašně se těším, až se tohle RPGčko rozjede, ale sakra, je málo lidí! Takže, kdo miluje HG jako já a má chuť si zahrát nějaké RPG, ať neváhá a přihlásí se ZDE.
A za poslední... pak je tu RPGčko, které vzniklo na popud mého bratra, když skončilo to nejlepší RPG, které jsem kdy zatím hrála. Jde o čistě bratrův nápad a já mu sem tam pomáhám. Grafiky si nevšímejte, je to amatérská práce mé maličkosti a já na grafiku moc nejsem :D Byl by moc rád, kdyby se někdo přihlásil a to RPG se rozjelo. Všem, co mají zájem moc děkuju a třeba se potkáme právě tam :) Kde? TADY!
No a konečně asi můžeme přejít ke kapitolám. Chci, abyste se věděli, že na tuhle kapitolu nejsem moc pyšný, i když mi trvalo prakticky měsíc, než jsem se přinutila ji napsat a přepsat...
PS: Promiňte mi všechny "oblíbené stránky", kámoši či lidi, kkterým čtu příběhy. Ale slibuju, že po úterý vám všem zaspamuju... dobře, nechám vám komentář... :D

25.6.2012

25. června 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Je-li snad v největším ruchu některý z nás tak unaven, že se na vás neusměje, nechtěli byste se usmát vy na něj? Neboť nikdo nepotřebuje úsměv tolik jako ten, kdo už nemůže...

N.N.
ZDROJ---> ZDE

Víkend s foťákem v ruce

18. června 2012 v 16:14 | Erin |  Fotky
Já vím... :)
Kapitola už dost dlouho nepřibyla, ale tenhle týden se mi snad zadaří. Jen ten minulý byl dost hektický, poslední písemky, uzavírání známek, všichni to znáte.
Jednu z novinek... UŽ NEJSEM BÍLÁ! :D Vážně... minulý čtvrtek jsem udělala zkoušky na žlutý pásek, takže už si nebudu připadat tak... bíle :)
Pokud to někoho zajímá, seznam chvatů a držení na zemi najdete TADY. Ty názvy se člověku zdají jako patlaniny, ale je fakt, že si člověk po čase zvykne :)A teď k fotkám. Upozorňuji, že nemám žádný super vymakaný foťák, fotím proti sluníčku a fotky neumím upravovat :D Ovšem, řekla bych, že tahle série se mi docela povedla...


1) Tohle je prosím foceno v pět ráno, při minus dvou stupňů, kdy se polovina mojí rodiny odhodlala jít pozorovat přechod Venuše přes Slunce. Tak jsem si řekla dobře, půjdu taky. Měla jsem z toho akorát rýmu a tuto fotku.

Sebevražda? Ulehčete to policii!

12. června 2012 v 21:38 | Erin |  Ostatní :)
Ehm... já vím, já vím.
Kecy o tom, že dělat si srandu ze sebevraždy je trapný, ubohý a já nevím co všechno, ale já vás upozorňuju! =) Kdo nemá rád černý humor, ať se nekouká, spíše neposlouchá! A kdo není suchar a chce chytat fakt řádné výtlemy, ať si to poslechne. Já nevím, jak je kdo založený a kdo co jak pochopí, ale když jsem to slyšela poprvé, přísahám, že jsem brečela smíchy! A zase... třeba se vám to nebude zdát, ale já se vážně pobavila a baví mě to i po padesáté deváté.
PS: Musíte chviličku vydržet, nebo si to přetočte na 0:30Nejoblíbenější hláška? Kolikrát jste si to pustili? Přijde vám to trapné a ani vám necukaly koutky, nebo jste jako já smáli jako magoří?? :) Přijímám všechny názory...

"Nervěte tam Magnum!"
"Pošlete policii plánek..."

Buď mi dnes hrabe a směju se každé kravině, nebo je to fakt dobrý! :DD

11.6.2012

11. června 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Moudří nehledají úniku ze života ani ze smrti, protože život jim nedělá vrásky a smrt nepřipadá zlá. Tak jako si při jídle nevybírají největší porci, ale nejchutnejší, netouží ani po nejdelším čase, ale trhají ty nejlahodnější plody...

Epikúros

ZDROJ---> ZDE

kapitola 15 4/4

9. června 2012 v 12:42 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr


Budím se s bolestí hlavy ve svém pokoji. Asi pět minut jen tupě zírám do stropu a za neuvědomění situace jsem ráda. Ten sladký pocit, když se probudíte a nevíte nic, co se stalo předešlého dne. Jenomže pak jakoby to nás všechno hodili a realita vás dožene. A vám se chce znovu spát. Chcete zapomenout.
Sedám si na posteli a mnu si oči. Vedle mě leží Nayeli a dívá se na mě tak smutnýma očima, až mě to děsí.
Když se oblékám, připadám si jako tělo bez duše, mušle bez perly a pták bez křídel. V krku mi uvízl veliký knedlík tvrdosti diamantu.

Že by Canisterapie?

4. června 2012 v 21:00 | Erin |  Fotky

Je to tady zase! Chystám se vám ukázat, jak to asi vypadá v okolí mého rodného města, v Chebu a na procházce s mým vlkodlakem. Konkrétně se přesuneme za Háje, jihozápadní vesnici, která je s Chebem spojená pouze železničními mosty.
Co že je Canisterapie? Něco v tom smyslu, že má na vás pes, nebo fena působit pozotivními dojmy a... vycucne z vás to stres? Takhle bych to nazvala já. Nepodala jsem to zrovna moc odborně, ale funguje to!


1) Naše cesta začíná tady... Je to takový tajný vysněný svět. Několik stromů, které zasáhly blesky spadly a překroutily se přes sebe, takže vytvářený úžasné místo pro přemýšlení, kam se člověk snadno dostane. Teda, nejdřív musíte přeskočit malý potok, ale to je jen maličkost.


4.6.2012

4. června 2012 v 5:30 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Řeknu ti něco, co už asi víš: Svět není jen samé slunce a duha. Je to hodně zlý a drsný místo. I když jsi sebejistější a sebesilnější, srazí tě na kolena a nechá klečet, když to připustíš. Nikdo nerozdává tak tvrdý rány jako život. Ale nejde o to, jak rány inkasuješ. Jde o to, kolik ran uneseš a znovu se zvedneš. Jde o to, kolik ran dokážeš přijmout. Proto hlavu vzhůru, život jde dál a štěstí na tebe čeká...

Neznámý autor+já
ZDROJ---> ZDE

kapitola 15 3/4

2. června 2012 v 18:39 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Erin


Zkouším si vychutnat hezký sen o mě a Timothym. Tak nějak podvědomě už vím, že je to jen sen, ale i tak se snažím ještě usnout.
Ale to se mi nedaří, protože mi tělem projíždí vlna bolesti. Rychle si sedám a snažím se popadnout dech. Celý krk mám jako v ohni. Do očí mi vyhrkávají slzy bolesti, ale přestává to stejně rychle, jako to začalo.
Rozsvěcuju malou lampičku a zažívám šok. Nade mnou se sklání Mikkel a ustaraně si mě prohlíží. Já těkám očima na místo, kde by měl ležet Timothy.
Ale je prázdné.

kapitola 15 2/4

1. června 2012 v 19:14 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
"Co to bylo?"

"To bych taky rád věděl," špicuju uši. Nepříjemný pocit v kostech mi říká, že se něco stane. Že bych se měl od všeho držet dál, nebo to dopadne špatně. Ale pro koho?

Ženský křik a dětský pláč je snadno rozpoznatelný. "Nahoře má někdo problém."

Moje domněnka je ukazuje jako pravdivá.

Z koruny stromů sledujeme asi deset vojáků, kteří se pokoušejí přinutit nějakou ženu, aby mluvila o našem městě. Jako nutící prostředek používají, nejspíš, její děti. Je jich pět. Nejstarší dceři je asi šestnáct. Nakonec si všímám i muže, co klečí nedaleko od skupiny. Určitě ho postřelili. Zatínám ruce v pěst, když vidím, proč jsme neslyšeli žádné výstřely. Tlumiče na všech zbraních jsou nejspíš běžnou výbavou takovýchto výsadkových skupin…

kapitola 15 1/4

1. června 2012 v 19:13 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Zdravím všechny pozemské i nepozemské bytosti, roboty s umělou inteligencí, mixéry a zvířata! *Jo, přehání to, ale má na to nárok*
Tady je první část patnácté kapitoly.
Ha, ano, je to ta umírací proto RIP. Ale mám pro vás "překvapení", které se vám nejspíš nebude moc líbit. Netajila jsem se, že v téhle kapitole zemře buď Steve, nebo Timothy. Ale jelikož mi Dany zabila mého oblíbeného hrdinu, tak v této kapitole zemřou hned dva lidi naráz!
Pomsta je sladká, viď?! :D
Ne, přeji příjemné čtení a... žádné ostré předměty, kameny ani jiné zbraně dnes neberu! Všichni kapitoly sekáte, tak tady máte! :D
PS: Boha jeho, kdy už se blog.cz naučí počítat?! Tahle část by v původním celku měla mít jen něco kolem 3 ooo znaků. A blog mi napíše, že nemůu mít delší články jak 4o ooo znaků -.-" Pak že je generace od generace blbější... Omlouvám se za to nesmyslné dělení...


Timothy

Zatínám ruce v pěst a vztek ve mně začíná sílit. Tohle má být cena za to, že Erin psychicky nezničí?

"Kupodivu ne," vrtí hlavou a dál se zákeřně usmívá. "Můžu ještě přitlačit. Úplně ji odrovnat v jednom jediném snu."

"To jsem potřeboval slyšet," cedím sarkasticky skrz zuby. No, dlouho se rozmýšlet nemusím. "Fajn, ale ne teď."

"Cože?"

"Necháš Erin dva týdny být. Žádnej další sen. Pak ti tu moc dám."

"Co to má znamenat?!" vrčí a teď se umívám já.