Září 2012

kapitola 22 3/3

28. září 2012 v 20:18 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr


"Timothy. Zastav se," povídá soucitným hlasem. Takovým, kterým by davy rozhodně nerozbouřila, ale ve mně se něco hýbá a nutí mě zastavit se. Používá na mě svou schopnost a já jí zase nemůžu vzdorovat. Erin se přesouvá přede mě a pohlíží mi do očí. "Měli bychom jí vzít alespoň nějaké věci, nemyslíš? To za prvé. A za druhé… dej mi klíčky od auta." Sice nechci, ale i tak natahuju ruku a podávám jí je. Má mě dokonale v hrsti, jako v tom bazénu. Nikdy na mě svou moc nepoužila. Teď je to podruhé za krátký čas a já začínám chápat, proč se říká, že mysl je mnohdy víc, než svaly. "Díky. Já jí dojdu sbalit nějaké věci." Hned poznávám, kdy mě Erin propouští ze své moci, ale nechystám si vzít Damianovo auto a odjet sám.
O dvě minuty později Erin shází s malým batohem schody a zároveň mluví s Damianem. "Když se nevrátím dřív, než půjdou do školy, můžeš je tam prosím tě dneska odvést? Zatím ahoj."

kapitola 22 2/3

28. září 2012 v 20:17 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

"Erin, kdo to je?" volá zvědavě Jodie z kuchyně a hned se objevuje v chodbě. Když spatřuje Damiana, zaráží se. Ale podle jejího výrazu soudím, že neví, že je Lovec. "Dobrý den."
"Jodie, běž nahoru, vezmi sebou i Roba. A žádný námitky." Kupodivu mě poslouchá a poslušně odchází. Až když jsem si jistá, že nás neuslyší, pořádně se nadechuji. "Co tu chceš?"
"Hledal jsem tě," odpovídá jednoduše a dělá krok dovnitř, Nayeli výhrůžně vyštěkává.
"Damiane, já nechci…"
"Nejsem tu proto, abych ti ublížil."

kapitola 22 1/3

28. září 2012 v 20:14 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Ahoj!
Po dlouhé době se hlásím s další kapitolou OŽ se slíbeným překvapením v podobě Damiana a... nejenom jeho, vlastně tohle je tak nějak poslední kapitola, která se nese v duchu předstíraného normálního života :) Už dlouho melu o tom, že OŽ zanedlouho skončí. Mám v plánu ještě pár důležitých věcí, ale ještě v červenci jsem si říkala, že na tuhle část dojde taky za dlouho...
Nebudu vám dál kazit náladu, jenom popřeju, ať se vám kapitola líbí.
PS: Kapitolu nevidělo oko beta-readera, tak ty svá trochu přivřete, prosím O:)

Erin"Ty vady, vy si žijete!" prohlašuje Steve, když jeho, Arriane, Mikkela, Joshe, Tobiase, Daniellu, Alexe, Christiana, Ann a Allis provázím po domě.
Timothy včera měl čtyřiadvacáté narozeniny. Že jsme přeskočili rok? Ne, jen v dobu, kdy měl narozeniny minulý rok, jsem zrovna byla na Aljašce a on pořád v Oklahomě. Byl to jeden z těch devíti dní, kdy jsem byla sama. Jasně řekl, že žádnou velkou oslavu nechce. Vlastně nechtěl žádnou, ale když je šance být s přáteli, tak se nechal přemluvit.

27.9.2012

27. září 2012 v 23:23 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Strach o sebe z nás dělá zbabělce, strach o druhé - hrdiny.

Patricie Holečková
ZDROJ---> ZDE

Moje fotografické ne- umění 4

25. září 2012 v 13:25 | Erin |  Fotky

Zdravím všechny zbloudilé pocestné!
Protože Volání svobody stojí a OŽ kapitola ještě není úplně hotová, tak vám sem dám nějaké fotky, abyste tu neumřeli nudou.
Jako vždycky musím upozornit na to, že nejsem žádný profesionál a většina fotek je náhodných, takže třeba ta bublina a Yetti vznikla tím, že jsem cvakla to, co jsem viděla. Fotek je celkem málo, ale už jsem se snažila použít nějaké efekty... no, posuďte sami, jak to dopadlo.1. Hned ze začátku tady mám vzpomínku na prázdniny, na Egypt a urputné vstávání v půl páté, abychom stihli východ slunce nad Rudým mořem. Vstávat tak brzo bylo... hm, dost jsem se musela přemáhat, ale stálo to rozhodně za to! =)


kapitola 21 2/2

15. září 2012 v 19:29 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

"Vezmi si první patro, já jdu do druhého. Za hodinu se sejdeme u fontány?"
"Jak chceš," přikyvuju a oba se rozcházíme jiným směrem.
Jsou tu stovky lidí a nečekám, že bych tu Colina hned našel. Záleží na tom, jaké štěstí budeme mít. Když ho najdeme, fajn. Když ne, věšet se rozhodně nepůjdu. Nemám ale v plánu vlézt do každého obchodu, co tady je. Polovina obchodů jsou samý hadry a já jsem rád, když přežiju patnácti minutový nákup!
Za hodinu, naprosto vyflusaný, sedím u fontány a koukám na vodu tryskající z jedné z trubek ve fontáně. Jak se kapky vody lesknout v umělém světle žárovek a zase dopadají na hladinu…
Za pár minut přichází i Erin s tím, že Colina neviděla. Do třetího patra se pak vydáváme společně, já už s nulovou nadějí, že ho najdeme.

kapitola 21 1/2

15. září 2012 v 19:25 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Tak se po dlouhé době opět hlásím s další kapitolou OŽ.
Kdo čeká nějakou akci, ať to snad ani nečte, protože se tu zase nic neděje =D
Abych vás neunudila k smrti a nalákala na další kapitolu, prozradím, že ve 22. kapitole se můžete těšit na jednu osobu... docela důležitou postavu... nebudu chodit kolem horkých palačinek - Erinín "nejmilejší" bráška Lovec jí půjde "popřát" veselé Vánoce. A nejenom jí... :)
"Tlačítka" a další a předešlou kapitolou nějak blbnou, omlouvám se, nevím, proč přestaly fungovat.

PS: Lásko, snad poznáš část, která je z prostředí, které moc dobře znáš. Sice nevím, jak se cítíš Ty, ale... Timothy je Timothy :D :)*

13.9.2012

13. září 2012 v 23:23 | Erin |  Citát na každý týden ♥

Každá zkušenost, která tě přiměje pohlédnout strachu přímo do tváře, ti dodá sílu, odvahu a sebběvědomí. Pak si můžeš říct: "Přežil jsem tuhle hrůzu. Přežiju i všechno ostatní." Musíš udělat i to, o čem si myslíš,že to nedokážeš...

Eleanor Roosveltová


Erin a Timothy společně válčí proti... čemu? DŮLEŽITÉ přečíst!!!

8. září 2012 v 13:13 | Erin |  Ostatní :)
Tak jo, tak jo... zbožňuju výměnné obchody! A jeden takový se mi podařil nedávno, když jsem se CVOK svěřila s něčím, co mě dohání k šílenství. Pro všechny, kterých se to týká... má jít o srandu a není to tak vážně, jak o tom píšu ;) Je to tak trochu i moje chyba, protože jsem vás neupozornila na to, že jaksi nemůžu vystát... :-D Ale týká se to jenom Timothyho, u ostatních postav je mi to jedno :)
No a... ať se líbí!
PS: Timothy vás všechny zdraví!
PS2: Narážky Stevea na Timothy jm,éno jsou záměrné!

No a... DÍKY, DÍKY, DÍKY moc CVOK, která může za tento výtvor, u kterého jsem poprvé myslela, že si budu muset pořídit novou bránici :)


6.9.2012

6. září 2012 v 23:23 | Erin |  Citát na každý týden ♥
A s novým školním rokem pokračujeme v rubrice citátů :)


Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje.

Artemus Ward
ZDROJ---> ZDE

kapitola 20 3/3

1. září 2012 v 19:55 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr"Ahoj, všechno dobrý?"

"Ahoj. Jo. Jodie byla trochu nervózní, ale zvládne to. Co se dělo v OMEGA 3?"

"Ale, pár aktivistů z nějaký sekty okupovali dům rodiny Ochránců a zavolali k tomu policii. Chtěli se jich zbavit, ale trochu hodně se jim to nepovedlo a ta rodina je teď v OMEGA 3. Všechno je v pohodě."

"V pohodě pro koho?" mračím se. Sám moc dobře ví, kam tím mířím.

"Pro všechny," ujišťuje mě s neutrálním výrazem na tváři a já jdu do kuchyně uklidit nákup. "Mimochodem, Arriane volala," volá z obýváku a mně se na rtech objevuje potěšený úsměv.

"Co říkala?"

kapitola 20 2/3

1. září 2012 v 19:50 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr


Odnáší mě zpátky na břeh a mám mokré jen tričko od toho, jak mě tiskl ke své mokré hrudi. Vyvázla jsem docela dobře.
"Promiň, ale palačinky jsou palačinky a Erin by je do Vánoc neudělala, kdybych ji do tý vody hodil," krčí omluvně rameny a Jodie protáčí očima.
Večer jdeme spát poměrně brzy. Teda alespoň já a Timothy, ten toho má pro dnešek plné zuby. Začínám už pomalu usínat a skoro přestávám vnímat, jak mě Timothy hladí po ruce a po vlasech, takový servis je při usínání dokonalý!
"Erin?" promlouvá najednou do ticha.
"Jo?"

kapitola 20 1/3

1. září 2012 v 19:48 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Konečně je tady i další kapitola OŽ.
Nedivila bych se, kdybyste zapomněli, co se stalo v tom posledním díle... sama to totiž nevím :D
Každopádně jsem ráda, že je zásek, co se týče OŽ pryč. Přeci jenom, dnes je to dvacet jedna dní, co vyšla 19. kapitola OŽ. Což je děsný, ale stává se... No, moc akce nečekejte, kapitola je spíše oddechová, jinak se mějte pěkně a kašlete na to, že je v pondělí škola ;)

Erin


Timothymu začíná zvonit mobil a já se zachumlávám víc do peřiny.
"Slyším," bručí Timothy do telefonu a já trochu vnímám světlo, které mobil vydává. "Jo. Do deseti minut jsem tam. Jo, jo, chápu. Zatím."
"Kolik je hodin?" špitám.