Leden 2013


DH- 4. kapitola

27. ledna 2013 v 14:58 | Erin |  Děti hvězd
Pořád tvrdím, že když je člověk napůl chcíplý, má to pár výhod. Jako třeba to, že možná blog neumře dneska, ani zítra, ale až pozítří! :D Večer by se tu mohla objevit pátá kapitola DH a někdy v týdnu 27. kapitola OŽ, kterou už mám dopsanou, jenom odeslat e-mail betě, aby to nebylo plný hrubek :) Volání svobody- kapitola už je taky skoro hotová, ale zase to sem nemůžu nasázet všechno naráz. Takže si ji užijte a přeju pěkný zbytek dne a začátek nového týdne :) Ty čtyři dny už vydržíme! :)
PS: Další kapitola už by měla být trochu akčnější.


DH- 3. kapitola

25. ledna 2013 v 23:14 | Erin |  Děti hvězd
Ok, není mi dvakrát, ale hodit sem kapitolu je to nejmenší, co můžu po té dlouhé neaktivitě udělat. Kapitola je ukončená divně a já naprosto vím, jak se cítí čtenář, když čte a něco končí divně nebo useknutě, takže by hned zítra, což je za chvíli, mohla 'přijít' další kapitola. A protože je čtyřka nehorázně useknutá a já to nezapírám, hned ten den by se tu mohla objevit i pátá kapitola. V týdnu plánuju pokráčko OŽ, tak snad blog úplně neumře.

PS: Nakonec jsem se rozhodla, že tahle kapitola ještě akční nebude. DH je příběh namíchaný z toho, co se mi kdy opravdu stalo (jako právě oborový týden) a něco, co si vymyslím. Takže to berte s nadhledem :)

PS2: Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Fearnie a poděkovat jí tak za krásné komentáře na účet tohoto příběhuNejoblíbenější blog roku 2012

25. ledna 2013 v 11:36 | Erin |  Ostatní :)
Nemoc má svou negativní stránku. Ale na všem negativním se snažím najít něco pozitivního. A pozitivní je to, že mám alespoň čas dát blogu první pomoc, aby neumřel krutou smrtí z osamělosti. Moc se omlouvám, ale přísahám, že už to bude lepší. Můžu říct, že jsem úspěšně přežila první pololetí na střední škole. Psychické újmy jsou snad minimální, fyzické žádné, což je celkem dobré skóre. Vypadá to, že na vysvědčení budu mít dvě trojky a při dalším pololetí ukáží naší matikářce, kdo UMÍ počítat -_- Vážně jsem se zapřísáhla, že tu matiku stáhnu do konce roku na dvojku :D *naivka*
No, abych neodbíhala od tématu.
Tento článek by nevyšel bez úžasné Eloran, která je taky autorem nápadu. Byl zveřejněný už 28.prosince, ale já jsem se nějak sekla (však to taky můžete vidět na počtu článků). Kdybych ale tenhle článek nezveřejnila, nejspíš bych se propadla do chřátů samotného Pekla! :D A navíc moc bych chtěla ocenit i své oblíbené blogy, jako mě ocenily Vera a Eloran :)

Jde o to napsat několik svých oblíbených blogerů, napsat k nimi pár slov a samotná autorka povolila, abyste klidně odznáček posílali dál :) Ti, o kterých budu psát si odznáček dávat nemusí, ale může. Nechci nikoho nutit.DH- 1. kapitola

12. ledna 2013 v 20:47 | Erin |  Děti hvězd

Zdravím!
Já popravdě nevím, co bych měla říkat. Je holt pololetí, ale na tom nezáleží. Děti hvězd... většina kapitol je napsaná při hodinách fyziky a němčiny. Dobrou zprávnou je, že zatím z těchto předmětů nepropadám. Špatnou, že jsem netrpělivá, co se týče psaní a nejsem na nějaké představovácí dlouhé začátky. Takže se na to vrhneme hned, bez nějakého čekání. Tahle kapitola je spíš informační, v druhé je náznak, ve třetí už se jde rovnou na akci.
Vím, že tohle nějací lidé moc nemusí, ale já si prostě nemůžu pomoct.
Taky jsou kapitoly mnohem kratší, než ode mě znáte, ale to je jenom začátek. Teda snad.PF 2013

1. ledna 2013 v 0:05 | Erin |  Ostatní :)
Protože jsem byla zlá a nepopřála Vám hezké Vánoce, tak to vezmu jedním vrzem rovnou dneska :)

V prvé řadě bych vám všem chtěla neskutečně poděkovat! Strašně moc si vážím každého, kdo má odvahu si ode mě něco přečíst, nehrát si na línou kůži a ještě napsat i komentář. Moc děkuju všem, kteří mi kdy radili, kritizovali, chválili... každý váš komentář na mě neskutečně působí a popsat ten hřejivý pocit, který se vám rozlije po srdci, když zjistíte, že o vaši tvorbu má někdo zájem je... nejde! :)

Adam

C.V.O.K.

Lauren

Liss

Eloran

Das

Vicky

Vera

Alexis

Dany

Tigris

Luc


Lidičky, jste neuvěřitelní!

Rok 2012 byl zvláštní, plný konců světa bez konců a doufám, že 2013 bude ještě o mnohem lepší, než tento. Třinácka je mé šťastné číslo, snad se mi to nevymstí... :)


V roce 2012 na tygru13 vyšlo: 175 článků

  • 94 kapitolových článků
Z toho: 63 článků jakožto kapitoly OŽ, 21 článků jako kapitoly VS.


Takže vám všem ještě jednou moc děkuji za podporu, přeji vám krásný a úspěšný rok 2013, bujaré oslavy, co nejméně ohňostroje (platí jenom pro ty, co mají k Silvestru stejný afekt jako já :D ), plno splěnných přání, lásky, hezkých známek ve škole, zdraví a hromady štěstí! :)

Další článek vyjde až příští rok!kapitola 26 4/4

1. ledna 2013 v 0:04 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Prvních pár desítek vteřin se raduji, když dveře konečně s řachnutím povolují. Pak si ale klekám k Tobiasovi, aby ho nesejmula obrovská vlna špinavé vody plné harampádí.
Mohlo mě to napadnout… Mohlo nás to všechny napadnout.
Začínám se bát o Damiana a kluka, které náraz dveří od náhlého tlaku vody odhodil dozadu a Damiana dokonce praštil do hlavy.
Výška vody najednou přesahuje deset centimetrů. Náhlý obrovský uvolněný tlak vody odmrštil od dveří všechny, co tam stáli a náhle najednou nikdo nestojí na nohách. Snažím se od Tobiase dostávat kusy ostrých plovoucích předmětů, aby ho nezranili ještě víc, než je.
Celou minutu trvá, než se všichni zase zvedají a já myslím na to, že situace je dobrá jen napůl. Teď na sobě všichni mají oblečení nasáklé ledovou vodou ze zamrzlého jezera a nějaká doba strávená venku bude nebezpečná. Ale i tak to musí překousnout, aby se dostali domů. Pokud budou v pohybu, měli by to zvládnout.

kapitola 26 3/4

1. ledna 2013 v 0:03 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Tímhle vzpomínky starosty končí. V domě je tma a mě začíná hučet v uších. Jsem ráda, že mě nikdo nevidí, protože mi z oka uniká slzy. Tu si ale zlostně rychle utírám do rukávu a zatínám ruce v pěst. I napříč tomu, co jsem viděla, dokážu zdravě uvažovat.
"Je mi to líto," šeptá starosta, myslíc si, že Timothy někde skutečně zemřel. Všichni si to myslí. A já jim to zatím nebudu vyvracet. Když tomu věří oni, proč by tomu neměl věřit i Nathan? Timothyho by fyzická zbraň jako dýka nebo nůž neměla zabít. Tudíž musí být zraněná, ale žít. A to, že žije, mi také dokazuje ta ochrana, o které mluvili, nebo co. Nathan mluvil o nějakém štítu, či o čem, který zabraňuje Nathanovi najít mě. Timothy musí být naživu, jinak by sem Nathan už dávno naběhl i s armádou svých poskoků.

kapitola 26 2/4

1. ledna 2013 v 0:02 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

I já si balím pár věcí a ze sklepa si beru pár peněz z ukradené anglické banky. S Damianem musíme vypadat hodně nervózně, protože když potkáváme Daniellu a Christiana, ptají se nás, před čím utíkáme. Oni to sice mysleli z legrace, ale my jim rychle vysvětlujeme, oč jde. Oba s Jamesem měli problémy, zvlášť Christian, jemuž rozvrátil rodinu. Přidávají se k nám.
Ve dne je celkem snadné dostat se do Osla. Nenarážíme na žádné vojáky, ani policejní hlídky, nikdo po nás nechce pasy, občanky nebo průkazy. Raději zamítám návrh jít za mamkou a zařizuju nám pokoj v jednom menším hotelu.

kapitola 26 1/4

1. ledna 2013 v 0:01 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Já vím, je to dlouho. Ale za to má kapitola čtrnáct A4 stran! :D
Nevím, jestli je to dobře, nebo ne.
Pro někoho se může zdát kapitola přeplácaná, pro někoho ne. To je každého věc, takže vám snad můžu popřát jen, ať se líbí! :) Vím, že někdy míň je víc, ale chtěla jsem to mít hezky pohromadě.
Stížnosti za konec se nebudou brát na vědomí :D

PS: Kapitola není opravená, chtěla sem vám jí sem dát na znamení vstupu do nového roku, aby byl stejně tak úspěšný, jako prvních pět minut v roce 2013 co se článků na blogu týče :))

PS2: Tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Vicky, která se mnou dobrovolně strávila celý den, prošacovala mi všechny sešity s OŽ, mimo jiné i náhodou shlédla veškerý plán, co se OŽ do budoucna týče, prošly jsme spolu celé město, zašly na kebab, kde jsem zjistila, že jsem si peníze nechala doma... :D *Nic v tomto článku si neber k srdci, jen to jenom sranda :DDD*