Zima 2013

18. února 2013 v 11:45 | Erin |  Fotky

Zdravím.
Včera jsme se vrátili z Českých Budějovic, omlouvám se, že jsem jaksi nestihla přečíst vaše díla. Náš kraj má tenhle týden prázdniny, ale mám pocit, že čím víc času mám, tím méně ho je.
Přináším vám sérii fotek z jediného zimního slunečného dne, který tady na západě byl. Vybrala jsem asi ty nejschopnější fotky, co jsem našla. Nezbývá mi nic jiného než popřát pěkné pokoukáníčko a první, kdo se ozve, že by chtěl něco číst (kapitolu čehokoli :) ), tak mu ji sem dám :)

1) Hned první fotka je obyčejná. Ale jenom pro ty, kdo se nedívají. Vlastně tahle fotka je pro Veru. Jsem se procházela kolem potoka a hledala cokoli, co bych mohla cvaknout. A asi někdy uprostřed fotky/potoka, jsem zahlédla kusy ledu nápadně připomínající zvonečky houpající se ve vodě na kusu trávy. A já si hned vzpomněla na The Edge of Darkness! Kdo tuhle úžasnou povídku nezná, jeho chyba. Myslím, že jsem ti psala, jak mě ten nápad se zvonečky zaujal, prostě se mi hned vybavil celý příběh :)) Ono to možná ani nejde vidět, ale jak se ty kousky ledu houpaly ve vodě... Hrana jako vyšitá!! :)
2) Buď fotím slunce, mraky a stromy, nebo plevel pokrytý sněhem. U mě si člověk moc vybírat nemůže :D


3) Tahle fotka se mi líbí. A asi bych jí přirovnala buď k tomu, že zima si jednou vezme všechno, nebo existuje někdo/něco, kdo se nenechá zimou strhnou do jejího mrazivého objetí.


4)

5)

6)

7) A do hajzlu borovýho!!! *chtěla přidat další fotku, ale... všechny fotky jsou pryč* Bože... počítač na chvíli ztmavl. Asi před minutou jsem čučela na složky s tak 350 fotky, mimo jiné i fotky z celého minulého roku, takové ty extrabuřty, a teď jenom zoufale koukám na prádznou složku. Původně jsem sem měla dát asi sedm, osm fotek... Fotky zimy mám ještě schované na kartě na foťáku, ale tomu zbytku můžu zamávat. Lidičky, omlouvám se, zbytek fotek sem naházím jindy, musím jít něco rozbít O.o

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vicky Vicky | 18. února 2013 v 19:25 | Reagovat

to znám, když něco nefunguje, jak má -.-" Těch fotek je škoda... Snad ti ten počítač nějak opraví... Já mám podobný problém s mobilem. =// Ty, cos přidala, jsou moc pěkné, hrozně se mi líbí ta poslední - jak jsou kmeny stromů tmavý a to pozadí světlý... Jo, na tom jsem taky ulítlá. :D
A kapitoly chci!!!! :D Je jedno jaký, těším se na všechny! :))

2 Vera Vera | Web | 18. února 2013 v 19:47 | Reagovat

Jé!! ty sis vzpomněla na moji povídku! ^^ Hrozně mě to potěšilo :)
Mrzí mě, že tu fotku asi pravděpodobně neuvidím, ale co se dá dělat a je mi líto i těch dalších 350 fotek, co se ti ztratilo z komplu. Fakt je to hrozná škoda...
(s tím rozbíjením ti můžu helpnout :P)
Snímky, alespoň ty, co jsi sem přidala, jsou krásné, každá má svoje vlastní kouzlo. Ta první se mi asi líbí nejvíc, nedokážu říct proč :)
Kapitolky taky samozřejmě chci! Těším se! (VS nebo DH! Ož ještě musím dočíst první díl :D. já vím neozvala jsem se první ale i tak :) )
Užívej prázky! (nám teďka zrovna skončily a zase máme školu...fuck)

3 Adam Adam | Web | 18. února 2013 v 20:53 | Reagovat

*nemůže se rozhodnout, jestli umíš líp psát nebo fotit*....každopádně obojí umíš skvěle....*zasněně čučí na fotky*

4 Vera Vera | Web | 24. února 2013 v 19:00 | Reagovat

zvonečky!! ^^
To je naprosto geniální fotka! :)
(pžiznávám, že jsem si taky hned vzpomněla na Teod :P)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama