Komentáře

1 Alexis Dark Alexis Dark | E-mail | 29. května 2013 v 18:38 | Reagovat

Celou kapitolu jsem přečetla na jeden nádech!
Ještě se mi nestalo, abych jednu kapitolu přečetla téměř bez dechu a naprosto koncentrovaná na text! Kapitola je sice krátká, ale zanechává v nás hluboké zamyšlení a navíc je plná informací, které jsme se nedozvěděli ani v těch nejdelších kapitolách!
Samozřejmě měla kapitola takový rychlý spád, ale to bylo možná (nejspíš) tím, že jsem to četla aniž bych se nadechla a ke konci mi začal docházet kyslík (možná trochu přeháním...). Ale i tak nemůžu říct nic jiného než že kapitola je naprosto úžasná!
Já jsem váhy. Co že vlastně maj váhy za moc? :DDD
Tahle kapitola na mě udělala moc dobrý dojem. Nejen proto, že mi to celé zní jako začátek brilantního příběhu, který by se směle mohl rovnat s příběhy od zkušených spisovatelů, ale i proto, že vypisuješ emoce, které možná cítíš, možná ne. Celé to máš předem promyšlené. Všechno do sebe nádherně zapadá. Všechny postavy tam mají určitou funkci a všichni mají určité charaktery, které zachováváš. Je radost číst kapitolu od takového mistra, který své umění stále zdokonaluje.
Zmínila jsem se o říďovi? Jeho charakter je úžasný a musím říct, že je to dlouho, co jsem se setkala s tak realistickou a zároveň zajímavou postavou.
Navíc jsem poslední dobou zjistila, že čtu pořád takové náročné knížky a povídky, které mě nutí se stále nad něčím zamýšlet a spekulovat. Už jsem docela zběhlá v tom, jakými věcmi se při výběru knihy nebo povídky řídit a můžu říct, že ty splňuješ všechny. :DDD Prostě mě tvoje práce (protože tohle se už snad nedá ani nazvat koníčkem) naprosto fascinuje a smekám před tebou, protože nevím, jestli by tohle někdo jiný dokázal vymyslet.
Takže... Opět se těším na další kapitoly a přeju ti hezký zbytek výletu a návrat s hromadou inspirace na další psaní... :DDD

2 Erin Erin | Web | 1. června 2013 v 20:56 | Reagovat

[1]: Huh, já nevím, jak ti mám vyjádřit své ohromné díky za to, že čteš. Že prakticky vždy patříš k prvnímu, který článek komentuje a ještě způsobem, který člověk jenom tak nevidí! Fakt, já se s každou kapitolou vždycky tak strašně těším na tvůj koment... :D Stala jsem se na nic závislá, normálně. Ty dávky povzbuzování a krásných slov jsou návykové!
Váhy, váhy... to ti povím příště, teď si nejsem úplně jistá.
Jo no, promyšlené to do určitého bodu je :) A taky díky moc za to, žes pochopila vše, co tam padlo, protože jsem si nebyla jistá tím, jestli je to dost pochopitelné.
Jo říďa... ještě o něm pár slov padne :D
Něco tě nutí přemýšlet. To je věc, kterou na tobě obdivuju. Ty o čemkoli spekuluješ ke kterékoli mojí povídce, tak jsi většinou dost blízko k pravdě. Neříkám, že když se vrátíš o kapitolu později, zjistíš ve svém komentu, co se bude dít. Ale prostě máš často trefné myšlenky! :)
Ještě jednou děkuju moc moc za úžasný komentář, umíš skvěle nakopnout!! :D :)

3 Vicky Vicky | 4. června 2013 v 10:36 | Reagovat

Hustě!! :D Co obdivuj, že jsi to celé popsala tak, že jsem se u toho vubec nenudila. :) Teď ne, že by mě tvoje popisy někdy nebavily, ale čekala jsem... Nalejvárnu. :D Ale tohle je geniální!! ;D Celé to s Dětmi Hvězd je super! tak perfektně promyšlené... A jsem ráda, že Lori není ta, které to připadá nejvíc neuvěřitelné. :) A ty Jeremyho reakce... Prý čarodějky Witch :'DDD Tak to zabil :D Promiň, tenhle komentář asi není moc smysluplný, je matika a já si to prostě chtěla přečíst ;)) A je to dokonalý!!! :)) Doufám, že nás nečeká zásek ;)

4 Erin Erin | Web | 7. června 2013 v 15:59 | Reagovat

[3]: Jej, děkuju, že jsi mi řekla, že to nepřevařuje mozkové závity! Mám naprosto geniální a schopné čtenáře! :3 :)
Já jsem ráda i za nesmysluplné, což tenhle rozhodně není! :) Při matice si čteš... nejsi tedy moc pilná studentka :D

5 Faint Faint | 24. srpna 2013 v 17:57 | Reagovat

Pani cakala som ozaj vsetko mozne ale toto nie. To prepojenie a ako to mas vsetko vymyslene klobuk dolu ! Ja len som zvedava co a ako s Lori a Jeremym. Inak som znamenie panna a tomu odpoveda zivel zem. Ma to nieco spolocne aj s tym?   :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.