Červenec 2013

Mimo na dobu neurčitou

27. července 2013 v 6:18 | Erin |  Ostatní :)
Ahoj. Ne všichni čtou Děti hvězd, tak dávám jenom rychle vědět i takhle, že ode dneška se na pár dní, nebo spíš týnů (sama nevím), ztratím z blogu. Jedeme pryč a já nevím, zda si vůbec budu moct zatelefonovat, natož chytit internet. Tudíž mě omluvte, že nečtu a nepíšu komentáře :)
Jsou nastavené jenom dva články- na 1.8.2013 29.kapitola OŽ (( :-) )) a na 7.8.2013 další kapitola Dětí hvězd.
Zatím se mějte krásně.

DH- 19.kapitola 2/2

27. července 2013 v 6:02 | Erin |  Děti hvězd

"Jo. Tady." Bratr pokládá na stůl zmuchlaný papírek. "Chtěli jsme mu s klukama z týmu poslat… něco, tak jsme si od jeho spoluhráčů vysomrovali adresu. Jenomže potom, co mě knockautnul, jsme si to rozmysleli. Vzpomněl jsem si, že mám ten papír pořád v peněžence."
"Poslední otázka… jak to, že ti vůbec seplo, že je to můj bratr? Tetování, jasně, ale to mohlo mít tisíce lidí."

DH- 19.kapitola 1/2

27. července 2013 v 6:02 | Erin |  Děti hvězd
Ahoj.
Na dobu neurčitou beru roha na jih Čech, takže nevím, jestli se dostanu ke všem příběhům, protože tam, kam jedu, budu ráda za signál na mobil, natož za internet :) Ale nějak to udělám- články přednastavuju právě teď a to ani nevím, jestli jich mám dost...


Pro Alexis a Alici.
A a A- vytvořila jsem vám umělecké jméno, nechcete založit duo? Zpěv, pasní, keramika? Byly byste slavné! :3

DH- 18.kapitola 2/2

21. července 2013 v 18:16 | Erin |  Děti hvězd

Překvapuje mě, že se za rohem objevuje Jeremy. Nechávám se obejmout, aniž by jeden z nás něco říkal. On mi bere písemku z ruky a skládá ji do malého čtverečku, který si strká do kapsy. Ani se nezmáhám na komentář.
"Kašli na tu ježibabu, pojď si vyčistit hlavu na stadion. Máš už volno ne?"
"Mám hodinu gymnastiky," mručím. "Musím tam být."
"Tak já půjdu s tebou, naposledy jsem tě viděl lítat vzduchem, když ti bylo dvanáct nebo třináct. Ani nevím."
"Nic extra to není, mám přeskoky."
"No vždyť jo!"

DH- 18.kapitola 1/2

21. července 2013 v 18:15 | Erin |  Děti hvězd
Mám dvě dobré zprávy.
Je tady další DH. A konečně jsem se zase vrhla do OŽ. Taky mě napadlo, že bych na blog jeden nudný den naházela jedno FF, které jsem psala před třemi roky a dávala ho na blog. Byl to můj první velký příběh, které jsem zveřejňovala a když jsem to teď sesumírovala, dává dohromady přes 130 stran ve wordu. Byla by toho pro mě škoda, takže kdo zná knihu Strážci času, třeba se jim mé pokračování zalíbí :)
Zatím se mějte krásně!

DH- 17.kapitola 2/2

14. července 2013 v 13:11 | Erin |  Děti hvězd

"To je málo pravděpodobný," říká a chvíli si mě prohlíží, "ale kdyby se to stalo, tak ho budou vyslýchat a držet ve sklepě. Není to žádná středověká mučírna, nebo tak. Jsou tam pokoje jako tady, jenom přizpůsobený tomu, aby se odtamtud nedalo utéct. Zvýšený bezpečností opatření, nikoho tam nepouštěj kromě lidí, kteří s tím mají co dělat."
"A kdyby ten dotyčný byl vážně zraněný a ke všemu dítě?"
"Úh, připadám si jako při zkoušení ve středu, naštěstí mi dala dostatečnou," úpí a dává si chvíli na přemýšlení. "Ten zraněnej bude stoprocentně na zvláštním pokoji, jako tam dole. Mají tam i ošetřovnu, nenechali by ho umřít. A to dítě… nemám nejmenší tušení. Lori, o co jde?"
"Ti dva jsou někde tady. Dneska se dostali na břeh ostrova. Chci je najít," říkám mu popravdě. Nevím, proč mi v jeho přítomnosti pravda z úst létá sama. Je to asi proto, že jsem si jistá, že mě Dyllen nepotopí.

DH- 17.kapitola 1/2

14. července 2013 v 12:46 | Erin |  Děti hvězd
S DH bych se chtěla dostat na jakousi úroveň, abych se já, jakožto autor, ocitla maximálně o kapitolu dřív, než čtenáři. A jelikož jsme o kapitol napřed asi pět, musím to stáhnout. Ten, kdo si čas udělat chce, si ho udělá. Takže asi tak :)
Pro Alexis Dark.


DH- 16.kapitola

11. července 2013 v 19:16 | Erin |  Děti hvězd
Ahoj- tak trochu jsem si sbalila kufry a na týden vypadla z ČR a ani nedala vědět. Bylo to strašně fajn, od všeho utéct osm set kilomentrů daleko za přáteli, které už skoro tři roky vidíte vždy jenom přes SKYPE :) Nezapomenutelný výlet. To je tak, když se na netu dají dohromady tři holky, pak se dohodnout, že se nějak dopraví na Slovensko a tam si to pořádně užijí. Hej, zní to jako námět k příběhu... :-) Fotky budou. Ale nejdřív se musím zbavit Anglie, kterou chci dodělat, napsat recenzi na nějakou knihu... zbožňuju prádzniny! Je čas na čtení knih, které nejsou ze školy! ♥.♥
Na OŽ se pracuje, dokonce jsem včera znovu otevřela Volání svobody. Ale ani jedno ještě není úplně připravené. Omlouvám se, že zatím přibývají jenom Děti hvězd. Ale holt... je, co je.