Září 2013

DH-27.kapitola 2/2

23. září 2013 v 5:04 | Erin |  Děti hvězd

"Promiň, ale nechci jít sedět," omlouvá se. "Už jenom kvůli Sof. Nejspíš ji teď odvezou na vaši školu." Jake mhouří oči. Obloha začíná blednout a růžovět. Taková něžná barva se pro dnešní ráno nehodí. "Jeďte, jeďte!" řve Jake na autobusáka, který zastavuje před policejním autem. Jakmile se autobus zastavuje, Jake vyskakuje na nohy a nutí řidiče otevřít dveře. Chceme pomalu obejít autobus, abychom nepozorovaně mohli vběhnout do menší ulice.
Ale přímo před námi se vynořují dva maturanti. Jake se nestíhá vzpamatovat a jeden z nich ho povaluje na zem. Za půl minuty už má nasazená pouta. Ani nevím, co mu provedli. Vím akorát to, že Jacob stihl bolestí vykřiknout a kvůli zraněné noze klade minimální odpor.
Možná bych jim mohla utéct- ale přišel čas na to sníst si, co jsme si nadrobili. Nemůžu v tom nechat Jeremyho samotného.

DH- 27.kapitola 1/2

23. září 2013 v 5:03 | Erin |  Děti hvězd

Ahoj! Eh, kapitolu jsem si po sobě moc nepřečetla, vzhledem na čas na to nemám moc náladu :-D Každopádně do ale napravím hned, jakmile to bude možné. Dneska odjíždím do Německa na výměnný pobyt, tak jsem maličko nervózní, jelikož nemumím německy víc, jak pár sloviček :-D Ale to je fuk.
Každopdáně užijte si kapotolu a obrovské díky patří všem, kteří přečetli tu minulou!! :)

kapitola 30 2/2

15. září 2013 v 21:41 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Na konci ulice se objevují světla. Sanitka to není, i když to auto jede extrémně rychle. Brzdí u nás, div se pneumatiky na místě nerozpouštějí. Z auta vyskakuje Lovec s Ochráncem v zádech. Steve hned spouští salvu otázek, zatímco on a Timothy pomáhají Arriane do auta a já jim všechno rychle rekapituluju. Sirény sanitek, hasičů a policistů zní najednou odevšad, jak se sjíždí k místu neštěstí.
"Musí tam být spoustu zraněných, nejspíš jezdí primárně tam," uvažuje Timothy, protože žádná sanitka se v naší ulici stále neobjevuje. "Steve, odvez je do nemocnice, já asi budu muset nějak uklidit ten bordel."
"Mikkel a Tobias jsou pořád tam," vyhrkávám.
"Najdu je." Timothy si mě přitahuje k sobě blíž a stírá mi z tváře prach. Nasedám k Arriane na zadní sedadlo a Steve dělá díru do podlahy, jak silně se snaží tlačit na plyn.
Až v tuhle chvíli si začínám plně uvědomovat, co se stalo. A že jsem měla nesmírné štěstí, protože nemám žádné vážnější zranění.

kapitola 30 1/2

15. září 2013 v 21:37 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Ahoj. Tak jsem se rafla a nejenže se rozepsala, ale i přepsala kapitolu OŽ.
Co říct- kapitola je pro mě celkem náročná. OŽ četl jeden člověk, který už ale není mezi námi a bohužel se dotyčný nedostal ani ke třetímu dílu. Kapitola má prostě ráz, jaký má a všichni to pochopí, jakmile se dokoušete k určité části.
Takže si kapitolu užijte ve smyslu, ať se vám dobře čte :) Snad budou kapitoly OŽ, kterých moc už nebude, přibývat trochu rychleji.DH- 26.kapitola 2/2

10. září 2013 v 22:23 | Erin |  Děti hvězd

Prostě to není moje schopnost, přesvědčuju se v mysli a zakazuju si myslet jinak.
Zůstávám na stadionu až do konce jejich tréninku. Pak upravují led a nastupují na led trochu starší kluci. Místo slíbeného telefonátu jenom Samovi posílá zprávu, že jsem v pohodě. Nic víc. Nechci, aby mě hledal. Za další dvě a půl hodiny, kdy končí i druhý trénink a podruhé se upravuje led, se na ploše konečně objevuje Liam. Je ale sám.
Všímá si mě brzy, zběsile mi mává a ukazuje, ať jdu za ním.
"Co tu děláš? Naše tréninky nejsou pro veřejnost," pálí bez pozdravu.
"Asi mě tady zamkli, jsem tady dlouho," krčím rameny. "Kde máš tým?"
"Přijdou až tak za hodinu. Chodím sem odpočívat."

DH- 26.kapitola 1/2

10. září 2013 v 22:16 | Erin |  Děti hvězd
Já vím, zase Děti hvězd, ale já zatím... prostě až přibude něco nového, tak to bude. Zatím to je prostě naladěné na vlnu Dětí hvězd :) Ať se vám líbí.

DH- 25.kapitola

1. září 2013 v 20:59 | Erin |  Děti hvězd
Ahoj, tak tady je kapitola, ve které se vůbec, ale vůbec nic neděje. Nejzajímavější část, je Samuelova minulost. Eh, abych předešla případným otázkám- Projekt MKULTRA, o kterém se dočtete o pár řádků níž, byl, nebo možná i stále je, skutečným projektem, který CIA kdysi provozovala a my můžeme jednom hádat, jak je to dnes...
A pak bych vám všem, školáků a studentům, chtěla popřát mnoho štěstí na další, desetimesíční cestě za přežitím!! :)