Říjen 2013

Klášter

31. října 2013 v 22:01 | Erin |  Fotky
A tady je slibovaný třináctý a tím i rekordní článek. Třináct za měsíc možná není moc, ale pro mě zázrak. Fotky už jsem dlouho nepřidávala a taky to bude poprvé, co na fotkách budu i já, tudíž mě musel fotit i někdo jiný. Onou osobou, je moje spolužačka, která se mnou podstupuje všemožné výpravy za fotkami :) Jednou jsme se vydávaly ve čtyři ráno na východ slunce, který jsme skoro prošvihly, tentokrát jsme se prakticky vloupaly na soukromý pozemek starého kláštera. Kdybych měla vypisovat všechno, co by kdyby, asi by to byl dlouhý seznam, proto raději přejdu rovnou k fotkám a tímto děkuji své spolupachatelce a fotografce, jsi skvělá a podruhý za život mám fotky i já! :-D Nní se čemu divit, že poprvé jsem měla fotky i já a tys taky byla autorkou :33

PS: případné nesrovnalosti prosím berte s nadhledem- snažila jsem fotky protáhnout jedním programem, aby nebyly tak veliké, ale člověk nikdy neví, jak se s tím jeho net popasuje


1) Představuju vám historicky první osobu, která mi kdy udělala nějaké fotky, na kterých vypadám jako člověk. Samozřejmě žádnou normální ale neuvidíte :D

10 days challenge- Den pátý

31. října 2013 v 20:16 | Erin |  10 days challenge

Ty dny jsou čím dál tím... těžší! :-D Ale nevadí, vrhneme se do toho. Ještě dneska přibude, doufám v to, jeden článek s fotkami. Když to zvládnu do půlnoci, zlomím kledbu svých počtů článků za měsíc... :3Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal

10 days challenge- Den čtvrtý

29. října 2013 v 15:38 | Erin |  10 days challenge

Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš

10 days challenge- Den třetí

27. října 2013 v 11:56 | Erin |  10 days challenge

Den třetí- Osm způsobů, jak získat mé srdce

10 days challenge- Den druhý

26. října 2013 v 11:40 | Erin |  10 days challenge
Ahoj! :) Doufám, že se máte stejně dobře, jako já, když jsou ty prádzniny. Máte taky ředitelské volno čtvrtek pátek? :3 Tenhle týden budu mít psací 'PRÉ', doufám. Dneska se jdu podívat na mistrovství Evropy v tanci *kdo by řekl, že tahle akce se koná v mém městě :D* a v pátek mám prodlouženou. Už měsíc vysílám pozitivní karmu, abych si s ním mohla zatancovat *hlava v oblacích* Snad to vyjde :3
PS: Tento den se trochu kryje s Liebster Award, snad vymyslím něco, co jsem na sebe ještě nepráskla.

DH- 30.kapitola 2/2

20. října 2013 v 19:30 | Erin |  Děti hvězd

Cukám sebou, když zjišťuju, že mě Sam upřeně pozoruje. Jak dlouho? Naznačuje mi, ať jdu s ním. Na záda si hází jeden batoh a já se vydávám za ním. Jdeme asi jenom minutu, než se dostáváme k malému potoku s ledovou vodou, nořím pravou dlaň pod hladinu a úlevně si oddechuju. Sam si sedá na břeh, sundává si tričko, máčí ho do studené vody a přehazuje si ho přes záda.

DH- 30.kapitola 1/2

20. října 2013 v 19:29 | Erin |  Děti hvězd

Tak je tu další kapitola Dětí hvězd - a jedno překvapení skrývající se uvnitř ní. No jedno... možná jich bude víc, to záleží na každém, jak si to přebere :)
Kapitolu bych chtěla věnovat ninnaen


Liebster Award

19. října 2013 v 14:36 | Erin |  Ostatní :)

Když už jsem se vrhla do jednoho 'projektu', proč sit do dalšího :3
Díky Eloran, kvůli které se nebudu následujících několik desítek minut nudit :)


V čem toto ocenění spočívá?

  1. Řekněte o sobě 10 věcí.
  2. Odpovězte na 10 otázek bloggera, který vás nominoval.
  3. Vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat.
  4. Nominujte 5 bloggerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
  5. Informujte bloggery o tom, že jste je nominovali.

10 days challenge- Den první

18. října 2013 v 20:06 | Erin |  10 days challenge
Projekt, který vymyslela Eloran už před nějakou dobou. Chtěla jsem se zapojit už dřív, ale jaksi se na to nedostalo. Tak to teď zkusím napravit. Neříkám, že bude každých deset dní nový den, ale pokusím se splnit všechny, hezky po kouscích :)


DH- 29.kapitola 2/2

15. října 2013 v 17:17 | Erin |  Děti hvězd


"Dám ti něco proti bolesti," ignoruju ho. Jakmile ale doznívá moje věta, ozývá se hlášení, že se všichni máme neprodleně dostavit na cvičiště. Asi chtějí něco navíc, hodina a půl neuběhla v žádném případě. Jenomže já zůstávám sedět. Mám ohromný strach, ale cítím, že dělám správnou věc.
"Jdeš?" povytahuje Sam obočí a tváří se ostražitě.
"Budu tady s Jacobem," říkám pomalu.

DH- 29.kapitola 1/2

15. října 2013 v 17:13 | Erin |  Děti hvězd
Ahoj!
Maličko zpožděně, ale nevadí.
Tento týden se zatím dějí samé zázraky- zítra nic nepíšeme, zatím chápu matematiku (poprvé od začátku roku) a akorát se připravuju na taneční, kde se chystám "okouzlit" *haha* jednoho dotyčného blonďáka. Uf. Normálně takhle nějak bych si představovala Timothyho. On vypadá skoro jako Alex z Jsem číslo čtyři... :D Každopádně si nemyslím, že by se mohlo cokoli vydařit, páč si moc nevěřím. A už vůbec ne v tom, že by mě třeba mohl vyzvat k tanci *nereálné*, nebo s ním tancovat zcela náhodně *trochu reálnější*. Takže držte palce :)
Mockrát děkuji Alexis Dark a Elle - já vás nemít, zavírám svůj podnik. Takhle vím, že se moje tvorba někomu líbí a já jsem vám vděčná, že to dáváte najevo :)
Ke kapitole. Zase mi přijde divná. Je to asi tím, že každý den napíšu pár řádek a druhý den ani nevím, kde jsem skončila. Spokojená si budu připadat, až když budu mít čas si kapitolu pořádně pročíst. Dneska jsem tomu věnovala tak patnáct minut, což je mnohdy tak třetina toho, co jindy. Tak zkuste prosím zavřít obě oči, ignorovat hrubky a ať se vám líbí! :)
PS: Varování. Konec... je tak nějak useknutý :D Ne jako ten minulý, ale tenhle bych řekla, že zanechá víc emocí.Ale další kapitola tu taky bude rychle, protože chci dohnat to, co dávám na blog a dát to jedné lajny s tím, co mám v sešitě a v počítači... :)

DH-28.kapitola 2/2

12. října 2013 v 19:57 | Erin |  Děti hvězd

"Jmenuje se Melanie Wastringová- je to ta holka, kterou hledali původně v Edinburghu, ta následovnice. O Dětech hvězd ale vůbec nic neví, sebrali nás moc brzy."
Colton a já stahujeme Jacobovi koleno. Čistím mu ránu na spánku a přelepuju náplastí. Jinak vypadá, že Jakeovi nic není. Když vidím Coltonovu ruku, vzpomenu si na Sama, jak jsem mu zašívala dlaň ve vlaku. Očima sleduju Samův klidný obličej a přeju si, aby se taky probral.
"Tím se nezabývej, nemá to cenu. Jenom to zavaž," radí Colton. Od doby, co nám sem dali vodu a lékárničku, se zachmuřil. A taky nechápu význam věty: Nemá to cenu… Nic ale neříkám. Dávám si pár loků vody a pokouším se ignorovat kručící žaludek.

DH-28.kapitola 1/2

12. října 2013 v 19:56 | Erin |  Děti hvězd
Zdravím ze záhrobí.
Je to už poměrně dlouho, co jsem dala vědět, jestli vůbec přežívám. Ale ano. Sice s kudlou v zádech, ale tak se svými démony se musí poprat každý sám. O škole není třeba mluvit. Připadám si jako by výsledky posledních dvou týdnů měly rozhodnout o tom, jestli skončím pod mostem nebo ve vile. Je toho hrozně moc, ale to určitě každý zná, není třeba všechno rozepisovat :)
Kapitola je svým způsobem zvláštní, rychlá a možná i nepřehledná. Zkuste ale prosím zamhouřit oči, každý má svý blbý dny :-D Za to ale rychle přidám i další kapitolu, protože jsem v sešitě ve velikém předstihu a ve wordu vlastně taky.

V minulé kapitole:
"Bereme ji s sebou?"Jediná otázka, která rozhoduje o tom, co se mnou bude.
"Jo, jedno místo nás nezabije. Třeba se bude hodit." Dělám další krok dozadu, když pociťuju jemné bodnutí v rameni. "Naložte ji a jedeme!" Někdo mě bere za zápěstí a strká směrem k otevřené dodávce. Začínají se mi motat nohy, chvílemi vidím dvojmo a moje mysl je v mléčné mlze. Poutají mi ruce plastovými pásky. Museli nás něčím nadrogovat, protože se začínám cítit moc fajn!