Listopad 2013

Dvě minuty v tornádu

15. listopadu 2013 v 19:22 | Erin |  Ostatní :)
Zdravím všechny!
Trochu nám přituhuje a já mám radost z prvního sněhu. Tento článek není žádný vymyšlený příběh, ale chtěla bych vám vyprávět o tom, jak jsem se dostala do tornáda a odnesla si tak menší trauma a bouřek :)

zdroj obrázku ZDE

DH- 31.kapitola 3/3

11. listopadu 2013 v 15:56 | Erin |  Děti hvězd

"Jo," přikyvuju. O možnosti, že by měl mluvit s Jeremym nejspíš ani nezauvažoval. Zdá se, že je naštvaný především na něj, ale i na mě se zlobí.
Druhou hodinu neděláme nic speciálního. Spíš si hrajeme, soutěžíme v družstvech v různých disciplínách. Nejrychlejší družstvo vždy získává bod.
"Večer si tě najdu," šeptá Sam na konci hodiny a zase se rychle stahuje.
Po sebeobraně následuje hodina ruštiny, která probíhá úplně normálně. Ruštinu a geografii učí stejný profesor, jehož hodiny mám ráda. Nevím, jestli si někdy všiml, že mě jeho předměty zajímají, ale dokud se na ně nemusím nějak přehnaně učit, budu spokojená.

DH- 31.kapitola 2/3

11. listopadu 2013 v 15:55 | Erin |  Děti hvězd

"Volno asi nedostaneme co?" ozývá se bratr. Já a Phil ho zároveň dloubeme do žeber, aby byl zticha.
"Ne, nedostanete," přikyvuje ředitel a obrací se na Phila. "Ty jsi tady, protože…"
"Protože si chci vzít na starost jejich trénink. Co se týče schopností."
"Oba?"
"Jo." Nichols vrhá na Jeremyho pochybovačný pohled. "S Jeremym problém nebude. A s Lori už vůbec ne."
"Jejich rozvrhy se kryjí," mručí Nichols. Něco mačká v počítači a za chvíli z tiskárny vyjíždějí dva papíry. "Společné hodiny připadají v úvahu jenom v pondělí a v pátek."
"To je málo."
"Nemůžu kvůli dvěma lidem a tvým nápadům překopávat celé rozvrhy." Phil obchází stůl a nahlíží do papírů.

DH- 31.kapitola 1/3

11. listopadu 2013 v 15:53 | Erin |  Děti hvězd


Ahoj!
Především se chci omluvit, že opět nastala menší pauza. Je mi hrozně, všechno se sere- asi takhle bych to popsala bez zbytečných řečí. Psát seznam všeho, co mě štve a neustále potápí, sem ale nebudu. Jednou si na to vyhradím speciální článek jenom proto, abych se vypovídala alespoň internetu. Vím, že bude líp, ale chci, aby to tady už bylo. To přetvařování, jak je všechno v pohodě mě trochu unavuje. Každopádně jeden pesimistický článek někdy určitě přijde. Buď to, nebo se to odrazí v nějaké kapitole, což bych nerada, ale moc se to ovlivnit nedá.
Tímto se chci omluvit Alexis Dark- scéna s Jeremym, kterou jsem slíbila rozpitvat, není vůbec taková, jakou bys ji asi chtěla. Náhrada už je ale vymyšlená a rozhodně tě nezapomenu zmínit, až na ni dojde čas (ve 33.kapitole)
Kapitola je dělší, než normálně a rozhodla jsem se, že se POKUSÍM se s tím nepárat a kapitoly trochu prodloužit. Snad.
mám rozepsané, ale jelikož jsem poslední dobou nepsala nic, protože na to není nálada, tak jsem se nepohnula a VS bude pokračovat, až dodělám OŽ. Omlouvám se, prostě to teď jinak nejde.
Mějte se zatím moc hezky, nenechte si zkazit nikým ani ničím náladu a ať se vám daří!
PS: Tahle kapitola mi přijde taková... hektická, splašená, rychlá, ne moc rozepsaná. Tak prosím přivřete oči, snažila jsem se ji vylepšit, jako nejvíc to šlo...