Únor 2014

DH- 37.kapitola 4/4

15. února 2014 v 16:53 | Erin |  Děti hvězd
"Okamžitě ji odsud vyveď!" Zvedá se mi žaludek. Horor. Jinak to říct nejde.
Philův hlas poznávám z dálky. Rozdává rozkazy a já se dávám do pohybu, protože mě někdo bere kolem zápěstí a naznačuje směr, jakým mám jít. Vidím rozmazaně a třesu se snad ještě víc.
"Jayi, dojdi pro ředitele a jednotku SAS, kteří tady jsou. Informuj zdravotníky, ať sem okamžitě dorazí. Tady máš klíče od budovy pro zaměstnance. A jdi hned."
"Ano, pane."

DH- 37.kapitola 3/4

15. února 2014 v 16:51 | Erin |  Děti hvězd
Jay na sebe nenechává dlouho čekat. Ale ředitel nás chce vidět obě! Jsem ráda, že v tom Sofii není sama, ale já za nic nemůžu. Ředitel je sice napružený, ale taky vypadá hrozně unaveně, tak se námi moc nezabývá a rovnou nám dává hodiny prací ve výcvikovém centru. Mám těch trestů málo…
Rozhodujeme se nějakou práci udělat co nejdřív a míříme do centra hned po obědě. Ross s Coltonem jdou samozřejmě s námi. Všimla jsem si, že jsou častěji se mnou oba, než jenom jeden.
"To tě neprudí?" ozývá se Sof.
"Co?" nechápu.
"Že je máš pořád za zadkem."

DH- 37.kapitola 2/4

15. února 2014 v 16:50 | Erin |  Děti hvězd
Nemohla jsem Jeremymu neříct, kam jdeme, takže za tmy vycházíme s hlavní budovy a míříme rovnou na stadion. Matthyas dorazit nemohl, protože doučuje nějaké holky fyziku. Celkem chápu, že je tam radši, než tady. Andrew je přirozeně s Jeremym, stejně tak, jako je Colton a Ross se mnou. Nevím, proč se rozhodli jít oba, ale asi si taky chtějí zabruslit. Oba jsou ve zdejším hokejovém týmu, ale na hokej teď moc času nemají. Kvůli všemu, co se kolem nich děje, ale i kvůli učení.
Faerské ostrovy jsou po tmě zvláštní. Nerostou tady žádné stromy, sem tam zakrslé ošklivé keře. Všude jsou jenom platiny trávy, nebo země, na které ani tráva neroste. Malý kaňon, kterým procházíme, je jako vždy pečlivě udržovaný proti nebezpečí pádu kamení a sesuvům. Cítím se tady zvláštně. Zvykla jsem si na ten obrovský prostor, který Faery nabízejí. Teď nás ze dvou stran obklopuje hora a půda, člověk se najednou cítí dost stísněně.

DH- 37.kapitola 1/4

15. února 2014 v 16:49 | Erin |  Děti hvězd
Ahoj, omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale musela kapitolu trochu upravit :) Je to asi nejdelší kapitola, tak snad vám to nebude vadit, vím, že čtení je občas otravné, když je textu moc a nic se neděje. Tady je hodně textu, ale troufám si říct, že se toho uděje celkem dost. Tak snad se vám to bude líbit. Ti, které čekají prádzniny, tak jim přeju, aby si je pořádně užili :)
PS: Blog.cz je sice super, ale to, že jeden po*raný článek nedokáže zkousnout víc, jak 40 000 znaků je na pěstí mezi oči. Tohle dělení článku mě začíná příšerným způsobem vytáčet. Někdy mi přijde, že nemám ani pořádně deset tisíc znaků a už mi to hlásí chybu.

PS2: Fandíme!! :3

PS3: Věřím tomu, že Slováci to ještě dají i po těch dvou nepovedených zápasech a setkme se ve finále. Jednou to přijít musí! :D