Březen 2014

DH- 40.kapitola 2/2

29. března 2014 v 20:32 | Erin |  Děti hvězd
"Jeremy," nakláním se nad něj.
Nechápu. Nemá ani škrábnutí. Kontroluju mu tep a dech, ale všechno je úplně normální. Což zase tak normální není, ale vypadá to, že jenom ztratil vědomí.

DH- 40.kapitola 1/2

29. března 2014 v 20:22 | Erin |  Děti hvězd
Literární genocida je tady.
Ne, vtip :DDD Faint to jenom nehorázně zabila :'D
Tak tady je poslední kapitola první "knihy" ze života Dětí hvězd. Druhý mám tak nějak.. promyšlený, jenom ho musím pořádně pospojovat. Bude se jmenovat Písečné slzy--> já vím, že jste se právě dozvěděli hrozně moc :-D
Ne, ke kapitole. Několikrát jsem ji opravovala a četla si, snad splní nějaké předoklady. Tím myslím alespoň trochu emocí a napětí :) Tak jako tak si ji užijte a uvidíme se zase u krátkého Epilogu, který DH uzavírá úplně.


DH- 39.kapitola 3/3

27. března 2014 v 22:45 | Erin |  Děti hvězd
Zápas sice končí prohrou Londýna, ale Jeremy se zapsal, jak nelépe mohl. U fanoušků, u spoluhráčů, u trenéra. Navíc se zdá, že Sam k němu pociťuje respekt, když vidí bratr na ledě. Jenomže řekla bych, že respekt dneska k němu cítí snad každý, kdo viděl, co dokázal.
Jeremy je spokojený, což se moc často nestává, když jeho tým prohraje. Na to, jak vypadal po obědě, by těžko někdo řekl, že si povede tak skvěle. Vědomí, že váš bratr dokázal vyburcovat celý stadion je… úžasný. Lidé oslavovali číslo jeho dresu, jakoby šlo o olympiádu.
Než jdou všichni spát, povídám Jeremymu a Mattymu o Jakeovi. Jer je nadšený- za dnešek už asi víc šťastný ani být nemůže. A Matty se moc nevyjadřuje. Jakea viděl naposledy před tím, než jsme odjeli z Inverness. Asi neví, co s tím má společného a vysvětlení se mu nejspíš dostane zítra.

DH- 39.kapitola 2/3

27. března 2014 v 22:40 | Erin |  Děti hvězd
"Na," podává mi sáček s ledem.
"Díky. Je tady příšerná nuda," bručím a lžičkou už asi pět minut míchám jogurt, aniž bych ho začala jíst.
"A asi nějakou dobu ještě bude," usmívá se smutně.
"Nauč mě odemykat zámky drátem. V garáži nějakej zámek určitě bude." Ty zámky nemůžu jenom tak vzdát, v žádném případě.
"Fajn, ale Ross je větší odborník. Nemluvně o Samovi."
"Oni tady ale nejsou," krčím rameny a posílám k němu prosebný pohled. On přikyvuje a po chvíli se z garáže vrací s celkem velikým zámkem a nějakým drátkem.

DH- 39.kapitola 1/3

27. března 2014 v 22:39 | Erin |  Děti hvězd
Moc děkuji Ivě*, Faint a Alici. Říct, že mě nakopáváte, je málo :)
Kapitole je, dá se říct klidná. Předposlední, která bude tak trochu masakrální, ale nebudu předbíhat. Tuhle mám hrozně ráda, hlavně kvůli konci, na kterém čeká maličké překvapení pro všechny fanoušky Rosse. Taky se nám na scénu vrací Jacob. V jaké podobě se dočtete dole :) Takže přeji příjemné čtení a zatím se mějte krásně!


DH- 38.kapitola 4/4

19. března 2014 v 5:04 | Erin |  Děti hvězd
***
Čekala jsem, že se budu cítit hůř. Kupodivu je mi docela dobře, ale začínám být trochu nervózní. Ross a Matty jsou už pryč, Daniel si naopak ještě může pospat.
Cesta do školy je rychlá, protože nás Phil bere autem. Jeremy si naštěstí sedá na místo spolujezdce, takže se nemusí s Melanií mačkat vzadu. Už takhle pro ni musí být těžké trávit s tím hňupem čas v jednom domě.
Sam jede taky, protože mu Phil zařídil místo tělocvikáře a učitele portugalštiny, což je jenom takový bonus pro studenty, kteří by měli zájem. Sam je rodilý mluvčí, takže ředitel tamní školy by neměl mít s ničím problém.

DH- 38.kapitola 3/4

19. března 2014 v 5:02 | Erin |  Děti hvězd
Colton si stoupá vedle vysoké kladiny a čeká, co já udělám na té na zemi.
"Co je? Náskok už umíš." Matthyas a Sam se začínají smát. Asi se jim líbí představa Coltona, jak piluje náskok na kladinu. Sledují nás celkem pobaveně.
"Problém?" mračí se Colton směrem k publiku.
"Vůbec ne, promiň," nasazuje Sam vážný výraz, ale nezvládá ho udržet příliš dlouho.

DH- 38.kapitola 2/4

19. března 2014 v 5:01 | Erin |  Děti hvězd
***
"Bylo to skvělý," chválí Phil jídlo a já mu beru prázdný talíř a uklízím ho do myčky. "Fajn, máte den na to vybrat si školu, na kterou budete chtít jít. Najděte si je na netu."
"Škola?!" vyhrkáváme s Jeremym současně.

DH- 38.kapitola 1/4

19. března 2014 v 5:00 | Erin |  Děti hvězd
Kapitola je zkontrolovaná jenom napůl, tak prosím omlubte mě i mé chyby :)
Užijte si kapitolu, už chybí jenom dvě + krátký epilog.

Stále dýchám

14. března 2014 v 20:23 | Erin |  Ostatní :)
Zdravím. Snad to pro vás není až moc veliký šok, že mě tady zase vidíte.
V první řadě se chci omluvit především Ivě, Alici a Faint---> Vím, co se u vás děje *a taky vím, že je vám naprosto k ničemu vědět, že já vím*, ale nekomentovala jsem. Fakt mě to mrzí a připadám si vůči vám blbě.
Zítra odjíždím na lyžák- Jaká ironie *pohlíží z okna*
Možná z toho budeme mít turisťák, každopádně sněhu si moc asi neužijeme, takže nemám tušení, jestli budu moct napravit svou komentářovou neaktivitu- týden. Pak se zase snad všechno vrátí do normálu.
Každopádně další kapitoly Dětí hvězd mám a jednu nastavím na středu. Tak trochu jsem si sama zavařila. A vy jste ten názor dost podpořily, i když nevědomě -___-" :-D Takže teď se snažím poskládat dohromady děj, aby seděl. Měla jsem ho vymyšlený, ale zvraty se prostě dějí a tenhle tam být musí. Byl by tam stejně, ale ke konci příběhu a já jsem nedočkavá- prostě to mají spočítané, jenom to přijde dřív, než jsem počítala.
Doufám, že se máte a budete se mít famfárově, já se prozatím s kajícným pohledem loučím.