Duben 2014

Soutěž

18. dubna 2014 v 17:22 | Erin |  Ostatní :)
Vždycky jsem si přála mít v nadpisu článku tohle slovo! :)
První soutěž na tygrovi k jeho čtvrtým narozeninám. Myslím, že tohle je ten nejlepší způsob, jak to s vámi "oslavit"! Samozřejmě budu ráda, když se zapojí co nejvíce lidí, na druhou stranu mi určitě vše proběhne, jak je v plánu, i kdyby se našli jenom dva odvážní :)


Pravidla:

1) Kdo bude mít zájem zúčastnit se soutěže, ať prosím napíše do komentářů něco ve smyslu: Jdu do toho, účastním se. Prostě potvrďte, že máte zájem soutěžit.

2) Soutěž probíhá od 18.4. 2014- 7.5. 2014. Kdyby někdo nestíhal, ať napíše, klidně může poslat následující den, to je jedno. Ale nic se nemůže odkládat do nekonečna, tak na to prosím berte ohled.

3) Vyhodnocení proběhne, doufám, tak do týdne od ukončení soutěže.

4) Můžou se samozřejmě zúčastnit lidi jak z České republiky, tak ze Slovenska.

5) Kolik toho máte napsat... sama nesnáším, když mi někdo udává nějaké hranice, takže asi takhle: Napište toho tolik, kolik uznáte za vhodné. Asi by bylo fajn, kdyby text měl víc jak 500 slov a míň, jak 50 000 slov *jestli někdo pošle dokument o 49 999 slovech...* Ale méně je mnohdy více, nic se nemá přehánět

6) Všechna svá díla zasílejte na adresu: nika.rendlov@gmail.com

7) Samozřejmě jsou připravené ceny.
Ke komentáři prosím připište, jakou knihu byste si přáli vyhrát- z toho vyplývá, že bude první a druhé místo, ale pokud by se přihlásilo víc lidí, určitě bude pak i třetí místo :)

8) A teď k samotnému tématu soutěže. Žádné totiž svým způsobem není. Jenom se podívejte na tohle video, dokoukejte to prosím celé, a pak podle toho něco napište. Nemyslím tím, abyste psali, co si myslíte o těch příbězích, ale nechali se inspirovat tím, co to video má člověku dát :) Popravdě jsem to zatím ještě u nikoho neviděla, vy třeba jo. Ale přijde mi to lepší, než vám dát přesně téma, o čem psát. Tohle si každý může vzít jinak, takže se moc budu těšit na vše příspěvky a díla!9) Jak jsem zmiňovala, tohle je moje první soutěž, takže se klidně ptejte, kdyby něco nebylo jasné, nebo bych na něco zapomněla. Všechna díla pak budou zveřejněná tady na tygrovi, pokud byste o to měli zájem. Takže, mějte se zatím hezky a ať se vám nápady jenom sypou! :)

Poděkování

13. dubna 2014 v 15:07 | Erin |  Ostatní :)
V článku o čtvrtých narozeninách jsem se zmínila, že bych chtěla ještě udělat nějaké věci, na které jsem ten den ale neměla čas. Každý den jsme něco psali a já jsem se výjimečně chtěla učení věnovat trochu víc, než si to jenom přečíst večer před spaním. Většinou to stačí, ale na čtvrtetlku z matiky by to nestačilo ani kdybych četla pět nocí v kuse :-D
No, vynechala jsem asi tu nejdůležitější věc. A to poděkování. Takže bych řekla, že se na to můžeme vrhnout :)
PS: Nesnažím se vám dělat reklamu, ale třeba někdo získá nového fandu dalšího příběhu.

DH- Epilog

13. dubna 2014 v 13:03 | Erin |  Děti hvězd
Zdravím s poslední částí prvních Dětí hvězd. Je to krátké a spíš takové... nastolení atmosféry chvíli po nehodě.
Z "druhého" dílu mám napsáno zatím pět kapitol, ale asi dalších pět v sešitě. Nějak mě teď nebaví to přepisovat, tak jenom píšu. Někdy mě zase nebaví psát, tak jenom přepisuju :-D Takždopádně co nás čeká v dalším pokračování: dost akce, řekla bych, nějaké ty osobní katastrofy, rodinné překvapení čeká na Rosse i na Coltona, Sam bude muset opustit Anglii z pracovních důvodů a blá, blá, blá :-D Teď už nebudu rušit, určitě si užijte čtení a taky nový týden. Víte, jak se to pomalu, ale jistě krátí? Teď budou prádzniny, pad týden školy, tak zase prádzniny, pak maturity... :3 Tuhle část roku mi nevadí chodit do školy.

Happy B-day Tygře!

10. dubna 2014 v 0:00 | Erin |  Ostatní :)


*Úsměv od ucha k uchu*
Wow, docela jsem se zděsila, když jsem zjistila, že 10.4. už je tady.
Víte, co to znamená?
Tygr13 má narozeniny! :3 Jasně, jasně, název článku, ale jsem hrozně šťastná.
Dneškem jsou to čtyři roky, co vyšel na této adrese úplně první článek. Není to nějaké extra velké číslo, první kulatiny budou hezčí, ale stejně.
Bohužel dneska nemám moc času, aby sepsala, co všechno se během těch čtyř let "událo", ale určitě se k tomu dostanu o víkendu, se vším všudy. Zatím se mějte krásně :)

Co dělá alkohol ve dvojím podání

4. dubna 2014 v 20:04 | Erin |  Ostatní :)
Dlouho jsem nenapsala nic ze života, nebo nezveřejňovala fotky. Prakticky žádné nejsou, protože sníh skoro nebyl tak se ani moc nefotilo. A tak se z článeku alespoň dozvíte, co se mi stalo během dvou týdnů.