Červen 2014

VS- 1.kapitola

30. června 2014 v 19:13 | Erin |  VS - prvních 13,kapitol
Je to sice zase trochu delší chvíle, co se na blogu objevil nový prolog k Volání svobody, ale je to jenom prolog a já se pokusím nějak pravidelně přidávat i tento příběh :)
Jsou tady ale ještě dva lidi, které bych chtěla zmínit. A to Veru, která má VS jako její nejoblíbenější příběh z dílny tygra13, čehož si vážím a moc jí za to děkuju. A pak Nora, která můj blog poslední dva týdny doslova okupuje a já jí za to posílám tisíceré díky a virtuální medvědí objetí, páč během několika dnů přečetla snad všechno, co na tomhle blogu přečíst mohla a já se jí za to klaním, páč já bych to nedala. Díky vám, holky! :)

Má maličkost 2

30. června 2014 v 13:55 | Erin |  Má maličkost

Věk - kolik ti je, kolik bys chtěl, aby ti bylo, byl nějaký věk, kterého ses bál, kteréhos nechtěl dosáhnout? Co pro tebe znamenají osmnáctiny, co patnáctiny, co pětadvacet let? Kolik let je pro tebe ideálních? V jakém věku se tví hrdinové většinou nacházejí?


1) Je mi sedmnáct let :D

2) Nejraději bych se vrátila do věku, kdy mi je tak sedm, osm, devět let :-) Prostě nejkrásnější věk, ale člověk si to uvědomí, až když je starší.

Má maličkost 1

28. června 2014 v 19:35 | Erin |  Má maličkost
Nebudu na nic čekat a rovnou se pustím hned do porvního tématu projektu Má maličkost, kterým je ...
PS: Omlouvám se za problémy s barvou písma, ale nějak to blbne. V editoru to ukazuje normálně správnou barvu, ale na blogu je černá... O.o

Jména - Tvoje jméno, jak by ses chtěl jmenovat, jaké jméno se ti líbí, jaké jméno chceš dát svým dětem…


1) Jsem úchylná na jména- zrovna asi před týdnem jsme konečně vyřešila extrémní problém, a to, pojmenovat novou postavu v příběhu. Trvalo to snad dva týdny, ale našla jsem :D

Má maličkost

27. června 2014 v 20:27 | Erin |  Má maličkost
Prádzniny! :-D
Musela jsem.
Každopádně, nedávno jsem u Ivy* narazila na pěkný projekt, který se mi moc líbí a možná se stane zázrak a já jednou jeden dokončím. Ráda bych, přijde mi to jako moc originální nápad. Odkaz na autorku projektu je TADY.
Krásně by to mělo vyplnit prostor mezi kapitolami a i když to nikoho asi moc zajímat nebude, alespoň se trochu vypíšu :D
DH 2- 6.kapitola 2/2

26. června 2014 v 22:10 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Napadá mě- co se Rosse týká, vždy slyším o tom, co se dělo jeho sestře. Ale jeho unesli také. Nikdy jsme neslyšela o tom, co se dělo jemu. A nevěřím tomu, že ho nechali být.
"Kdy se to stalo?"
"Tři roky zpátky."
"Ty si to všechno viděl…"
"Promluvíme si," stoupá mu do cesty Phil a já s Rossem pokračujeme ven. Už se rozpršelo. Mým tělem projíždí chlad. Znovu pomýšlím na to, co všechno Ross musel vytrpět a jak jsem si žila a žiju já. Neumím si představit, co by ho jednou mohlo udělat šťastného. On nedává najevo vůbec žádné emoce: smutek, bolest, nic. Je tak hrozně uzavřený do sebe. Vždycky jsem si myslela, jak moc všechno dobře snáší. Nedošlo mi, že musí být vnitřně úplně roztrhaný na cucky. Navíc jsou to tři roky. Na takový zážitek hrozně, hrozně málo času.
Odemykám auto a otevírám mu dveře. Já si sedám za něj a chvíli jenom pozoruju dešťové kapky, které stékají po skle.

DH 2- 6.kapitola 1/2

26. června 2014 v 22:08 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Zdravím!
Už je to zase delší doba, co jsem hrála mrtvou, no, školní rok, každý to zná. Jsem neskutečně ráda, že budou prádzniny a já budu moct číst, dočítat a tak dále a tak dále. A hlavnně dopsat OŽ. Popel na hlavu si sypu už hodně dlouho, ale nedá se nic dělat. Když se člověk do psaní tlačí, není to ono a dneska jsem napsala post na jedno RPG-čko a měla jsem z něj neskutečnou radost. Prostě mě to šíleně bavilo a chci, aby se na chuť vrátila. Ona se vrátí, jenom nevím, kdy :)
Tady je další kapitola DH. Je poměrně dlouhá a ani upřímně nevím, o čem tolik píšu, každopádně- zítra nebi v sobotu sem hodím VS a začne snad dlouhý maraton, šňůra a na střídačku jeden a druhý příběh :3
PS: Kapitolu bych chtěla věnovat Faint- i kdybys měla zůstat poslední, kdo to čte, bude to dál přibývat jenom pro tebe :)

DH 2- 5.kapitola 2/2

10. června 2014 v 14:46 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy

***

Coltona s Danielem na základně potkávám na večeři. Moc nemluvíme. Ne, že by nebylo o čem, ale Colton vypadá tak nějak naštvaně. Mám pocit, že si vyčítá, že nebyl doma, když se Jay pomátl. Jo, trochu se zdrželi, protože vzal Daniela do obchoďáku, kde je menší zábavní centrum. Já jsem ale ráda, že nebyli doma. Mohlo by to dopadnout mnohem hůř. Navíc Dan nepotřebuje vidět, jak jeho bratr leží v louži krve.

DH 2- 5.kapitola 1/2

10. června 2014 v 14:42 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Zdravím z výhně pekelné :)
Jak se máte? A neříkejte, že je horko :-D Já v těchto dnech naštěstí nemusím sedět ve škole a péct se tam- už mám jaksi druhý týden prádzniny kvůli virové angíně :D Takže si nestěžuju, venku se toho stejně moc nedá dělat. Od doby, co jsem psala článek o zemětřesení, zatím žádné nebylo.
Tahle kapitola Dětí hvězd je spíš taková oddechová, bez akce :) I tak ale moc děkuju všem, že to chcete a tahle kapitole je pro Selénu :)

Když se země natřásá

1. června 2014 v 15:09 | Erin |  Ostatní :)
Ahoj- jak se máte? :) Já už se táááák moc těším na prázdniny :3 Ale kdo ne?
Užíváte si den dětí? Já ano- v posteli a bolestmi v krku, ale pořád by to mohlo být horší :)
Po dlouhé době zase přináším článek do rubriky ostatní a to právě o zemětřesení.
Možná jste si někdo všiml, že se na Chebsku zase objevují zemětřesní *moje anonymita klesá den ode dne :D* Jednou už jsem o tom článek psala, asi před třemi lety, kdy byl ten poslední zemětřesný roj a teď to tady máme zase.
V okolí Chebska jsou zemětřesení, dá se říct, na denním pořádku. Jsou slabá a nikdo je necítí, ale v nějakém časovém obdoví (tak 3-4 roky, někdy méně, někdy zase více) se objevují takzvané zemětřesné roje.

Těžko popisovat o co přesně jde- prostě slyšíte zvláštní zvuk, který se neustále stupňuje a pak se zase vzdaluje. Tohle je záznam zvuku zemětřesení z Japonska, takže to musíte brát trochu s nadhledem. Netrvalo to tak dlouho. Ale je to prakticky to samé, jiné jsou akorát následky. Ten zvuk je ... děsivý a hlavně nepřirozený. Najednou prostě slyšíte tohle. A o to jde- zvuk je to první, až pak se země začne otřásat.1) A teď tady mám pár obrázků ze seismografů, které jsou umístěné po celé České republice a jsou i online na TÉTO stránce. Jak vypad seismograf normálního dne na Chebsku: