Březen 2015

DH 2- 18.kapitola 2/2

23. března 2015 v 20:31 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
"Kašli na to, vážně." Colton nechává Brada vyhrát a ve finále si to rozdává Seth s Bradem. Někdy asi u třetího kola jejich finále nám přiváží pizzu.
"Kdo z nich to vzdá jako první?" chce se vsadit Mitch.
"Přines mi kousek!" žádá nás křikem Seth.
"Dojdi si!" vrací mu to Mitch.
"To bych prohrál!"

DH 2- 18.kapitola 1/2

23. března 2015 v 20:29 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Ahoj :)
Zdravím s další kapitolou Dětí hvězd. Je taková trochu speciální. Ani tak ne obsahem, jako tím, že ji sem dávám den před ústní zkouškou Sprachdiplomu. Možná si říkáte- měla by ses učit. Ale mě se to nechce nějak hrotit. Prostě to udělám nebo ne. Když ano, budu šťastná, když ne, tak co... asi budu jediná z nás devíti, ale já sem radši hodím další kapitolu, než se trápit s němčinou. Budu sázet na hru osudu :D
No a teď ke kapitole. Píšu to skoro ke každé a napíšu to i sem. Já vím, že DH není žádný úsměvný a veselý příběh plný vtipu. Ale prostě to tak je a já se nemůžu nutit do veselých dějů a scének, když na ně nemám náladu nebo k nim není důvod. Takže to berte takhle :) V životě se dějí i špatné věci, někomu jen samé špatné věci /tím nemluvím o sobě/ a i o těch je třeba psát.

DH 2- 17.kapitola 2/2

14. března 2015 v 11:48 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
"Ne," odmítá Phil hned, aniž by mrknul okem a pořádně se dozvěděl celý příběh.
"Phile, oni…"
"Ne," opírá se rukou o hlavu a naklání ji trochu na stranu. Očividně se dobře baví, když Jake přišel škemrat. "Věříš jim?"
"Jo," přikyvuje Jacob, ačkoli říkal něco jiného.
"Ne."
"Co?"

DH 2- 17.kapitola 1/2

14. března 2015 v 11:46 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Ahoj. Jak se máte?
Já bych si nejraději otřískala hlavu o zeď, protože jsem nebyla schopná na blog hodit další kapitolu, i když jsme ji měla dávno napsanou... Chjo. V úterý jsem psala testy na Sprachdiplom, ty jednodušší. Příští úterý mě čeká ústní zkouška, tak jsem zvědavá. Mám jít předposlední, a to mě asi klepne (-.-)"
Než se pustíte do čtení, chtěla bych vám jenom říct, že je kapitola silně negativní. Je psaná tak půl roku zpátky (ano, s takovým zpožděním je servíruju sem) a celé tohle je spíš jenom výpověď smutného člověka, takže to berte trochu s nadhledem :) Dneska mám super náladu a vy si ji taky nenechte ničím zkazit! :))