Srpen 2015

DH 2- 25.kapitola 2/2

31. srpna 2015 v 22:58 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Otevírám oči a hned je zase zavírám. Chci ten sen přivolat zpátky, ale nic se neděje. Jak by taky mohlo? Phil na tom je sice špatně, ale jeho rozkaz mi rezonuje v hlavě. Udělám to. Nejde neodjet. Cítím porážku, ale taky úlevu. Posílá nás domů. Nebude nám vyčítat, když odjedeme a nebude se ho pokoušet hledat. Je mi to tak líto, tak zoufale líto. Ale tady jsem se už nabrečela dost, můj úpadek po snu se opakovat nebude. Ale slzy stejně přicházejí, tiše se mi kutálejí po tvářích a s nimi jakoby přicházelo i odpuštění sobě samé za to, že je tady necháme.

DH 2- 25.kapitola 1/2

31. srpna 2015 v 22:54 | Erin |  Děti hvězd- písečné slzy
Tak a je to tady.
KO-NE-ČNĚ- další kapitola. Já se omlouvám, ale moje omluvy jsou vám k ničemu, tudíž na to zapomeňte.
Dnešní kapitolu bych chtěla věnovat Faint. Zdá se to už skoro jako tradice, ale dneska to má jiný důvod. Prostě ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám, jsi můj anděl strážný na cestách psaní, jsi moje motivace, když už nechci pokračovat dál. Ale vždycky pokračuju, protože vím, že na celém obrovském světě existuje jeden člověk, který vyhlíží další kapitoly a za to ti děkuju :)

Info

22. srpna 2015 v 21:13 | Erin |  Ostatní :)
Ahoj, zdravím!
Já vím, po dlouhé době a dokonce vám ani nepřináším další kapitolu. Na pět dní jsem vycestovala s kamarádkou do Říma a hned potom mě rodina sbalila a jeli jsme do Českých Budějovic. a pak nebyla inspirace (není stále). Trochu mě deptá začátek školy. Letos maturuju a všechny blogy, které znám, během maturity zemřely. Chápu to a neodsuzuju je. Ale já nechci být další mrtvý blog na několik měsíců. Chci mít čas na svůj jediný koníček.
Každopádně, dneska jsem se odhodlala vydat další kapitolu, ale zjistila jsem, že jí polovina chybí. nenávratně zmizela- Takže budu muset přepisovat znovu, což mě moc netěší. Ale zítra jsem celý den v práci, takže kapitola bude nejdříve v pondělí, snad.
Zatím se mějte krásně a užívejte zbytek prázdnin :)