Život maturanta

18. září 2015 v 19:37 | Erin |  Ostatní :)
Zdravím všechny zboudilé duše!


Jak jsem psala, nechci, aby mi poslední ročník ve škole házel se životem a psaním. Ale už po druhém týdnu je jasné, že tomu neuteču. Píšu, ale o tolik míň, než kdysi, že mám strach, že blog stejně na nějakou dobu půjde do kytek. Rozvrh kupodivu není zase tak hrozný. Mám tři odpoledky, jednu do půl páté, jednou do půl šesté a jednou do šesti. Ale už když v těch půl šestý končíte, v šest, v sedm přijdete domů, nemáte moc chuť se učit na další den. Je to děsně náročný. Osobní život jde naprosto do háje. Na každé pondělí musím umět dvě maturitní otázky z chemie a takhle se to točí pořád, každý den něco. Do toho chodím v pátek po škole a v sobotu do práce, kterou jsem tenhle víkend už musela zrušit, protože bych to nedala- slavíme, což je celá zabitá sobota, však to každý zná :)
Učitelé se s námi vůbec nepářou.

"Co budeš dělat u maturity, prosím tě?!"
"Tohle by u zkoušky bylo za odřenou 4!"

Blá blá blá...

Můj současný průměr ze semináře z chemie je 4, z maturitní chemie 5... :D Docela dobrý začátek, myslím. Alespoň mám co opravovat. Jsem neskutečně ráda, že příští týden je státní svátek a my zůstaneme v pondělí doma O.o Alespoň malá pauza mezi těmi hurikány.
Do toho všeho patří plánování maturitního plesu, což je... věc nadlidská. Kdyby všechno dělal jeden člověk, fajn. Ale nás se má shodnout 32! Což prostě není možný :D Zatím se sice nějak extra nehádáme, ale to teprve přijde, řekla bych. Už teď máme problém s tím, jestli má býtnázev maturitního plesu v angličtině, nebo češtině. Maličkosti a detaily řešíme nejvíc.

Už si přeju, aby byla maturita. Abych mohla odejít s tím, že už ty čtyři příšerné roky jsou za mnou :) Je to sice ještě hodně dlouhá cesta, ale každý den mě přibližuje k té finální zkoušce a já se nemůžu dočkat, až to přijde. Takže, má milá Faint, se omlouvám, že tady ještě stále není nová kapitola DH. Ale má to trochu i zdravotní důvod. Dneska jsem dostala dlahu na levou ruku a na napsání tohohle článku jsem si jí musela sundat. Takže snad... do konce září by tady mělo zase něco být :) Zatím se mějte hezky a užívejte si!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faint Faint | Web | 20. září 2015 v 17:26 | Reagovat

Tento článok som očakávala, tak som sa sem chodila vždy pozerať :))
Ako vidím nie je to prechádzka ružovou záhradou, kam sa na to hrabú moje stredy a štvrtky kedy som kvôli masážiam v škole do štvrtej? A tu ťa chápem, pretože kým sa dotrepem domov, je skoro päť, niekedy výnimočke pol piatej. Kým si dám dokopy hlavu a trochu si vydýchnem tak je šesť a to už idem von so psom, samozrejme mohol by ho vyvenčiť aj niekto iný, ale prokrastinácia. A už teraz viem, že nerurochirurg by zo mňa fakt nebol. A ani nechcem...
Nikam sa predsa neponáhľame, produktivita cez školu je nulová, stále si sypem popol na hlavu, že som nenapísala kapitolu a že ak ju nenapíšem teraz, tak kedy? Aj teraz by som sa mala učiť na veľký test z litiky. A tak to dopadlo.
To si nechcem predstaviť ako sa budeme hádať my, keď sme sa hádali už len pri našej imatrikulácii. To je ten obetný baranček o ktorom si minule písala?
Držím palce aa hlavne, aby ťa neopúšťala chuť a nikam sa neponáhľaj :)) Všetko sa zvládne. A buď rebel! :D

2 Das Das | Web | 21. listopadu 2015 v 22:31 | Reagovat

odpoledka do 6? bože, na jaký mučednický škole jsi? O.o
Jinak to mám úplně stejný... škola škola škola práce, trocha spánku... Nenávidím maturitní ročník a vlastní neschopnost začít něco do tý školy dělat - třeba maturní práci.
Tak snad odmaturujeme!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama