Leden 2017

kapitola 33 2/2

28. ledna 2017 v 1:04 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

"Kretén? Asi, jenom hádám." Usmál bych se, kdyby věděla, kdo jsem. Erin mě chce obejít, ale pevně ji chytám za zápěstí. Dobře, teď už se možná bojí mě. "Pusť mě."
"Ne. Poslouchej mě- známe se moc dobře. A tohle všechno je jenom lež. Nesnášela si atletiku a běhání, teď to děláš závodně. E.T. na řetízku je zkratka našich jmen, proč myslíš, že tě poslední dobou tolik lidí oslovilo jménem 'Erin'? Protože se tak jmenuješ!"
"Nevím, kdo jsi…"

kapitola 33 1/2

28. ledna 2017 v 1:02 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr

Jízda pokračuje!


Hlody ze školní lavice

24. ledna 2017 v 2:02 | Erin |  Ostatní :)
Zdravím! :)
Původně jsem sem chtěla nasázet nějaké fotky z poslední malé výpravy, ale ty si schovám na horší časy a místo toho vás seznámím s několika perličkami, které jsem během čtyř let na gymplu posbírala. Na hodnotě jim děsně ubírá to, že jde jenom o psaný text a celá situace tak jde do kopru, ale snad se povede vykouzlit alespoň jeden úsměv.
Pro ujasnění - chodila jsem na čtyletý gympl (díky Bohu, že jen čtyři roky) se zaměřením na matematiku a fyziku (bohužel - když na něco člověk prostě nemá talent, pořád to po něm vyžadují). Takže to bylo zajímavé, nicméně jsme přežili a co nás nezabije... znáte to. ALE! Na gymplu jsem se s matikou neskutečně trápila a teď v prvním semestru... kdo má dvojku? Já mám kurňa dvojku! :D Ponaučení je takové, že všechno zlé je pro něco dobré a když já můžu mít dvojku z matiky, vy dokážete naprosto cokoli!

oOo BIOLOGIE oOo

pí uč. M.: "Z čeho jsou stromy?"
A.: "Z papíru."


pí uč. K.: "Ročně žraloci sní asi sedm lidí, ale lidské maso jim nechutná."
J: "Myslím, že to těch sedm lidí uklidnilo."

kapitola 32 3/3

18. ledna 2017 v 23:29 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Probouzím se až po poledni. Sice se cítím děsně, ale o něco odhodlaněji řešit problémy, které se po příchodu Lovců dřív nebo později objeví. Nejdřív zkouším rozhýbat ztuhlé svaly ruky, ale bolest mě zastavuje. Ten proradnej hajzl. Místo abychom si to vyříkali z očí do očí, pošle stvoření velké jako celý dům a doufá, že to vyřeší za něj.
Jako první na řadu přichází telefonát Damianovi. Celou noc byl na hlídce a každou chvíli by ho měl střídat Lukas.

kapitola 32 2/3

18. ledna 2017 v 23:26 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
"Co s ní?" vyjíždím hned a strkám ruce do kapes od bundy, aby nebylo vidět, jak zuřivě zatínám ruce v pěst.
"Měsíc ji nikdo neviděl. Máme na vás pár otázek." Pohlížím na hodinky. To je za méně jak osm hodin. Paráda.

kapitola 32 1/3

18. ledna 2017 v 23:25 | Erin |  Ochránce života 3- Špatný směr
Neklame vás zrak,
vážně je to tak.
OŽ je zpět a pomalu se dostává do cílové rovinky. Nečekám nějakou velkou odezvu, protože když jsem před šesti lety začala psát Ochránce, jen jeden člověk celou tu dobu vydržel a zná tento příběh jako svůj vlastní. Snad samu sebe poznáváš. :)
Přijde mi fér, aby byl příběh kompletní. Nejenom v mojí hlavě, ale i tady, tak... enjoy.


Když padlý anděl a démon loví mořské panny

12. ledna 2017 v 23:38 | Erin |  Spolupráce, dárky a zbytky
Asi žádné dlouhé proslovy nebudou. Myslím, že nejlepším způsobem, jak napravit dlouhou neaktivitu a začít tím tak oživovat tygra, který umřel na delší dobu, než by se mi líbilo. Ale to už je jedno, protože se tygra podařilo resuscitovat a já jsem za to tak vděčná, že si to neumíte představit.
Na dílo, které vzniklo se spolupráci s C.V.O.K., by se nejspíš mělo vydávat varování, protože je hodně hodně hodně hodně pod hranicí chápání kohokoli, kdo nemá špetku fantazie.
Supr být zase tu!
Vaše Erin