Únor 2017

VS - 2.kapitola 2/2

23. února 2017 v 23:57 | Erin |  Volání svobody
"Proboha!" kleje manželka velitele podruhé a dává si ruku před pusu, když spatřuje ruku své dcery. Žíly na ruce má vystouplé a načernalé. Pohled to není zrovna hezký. "Co se s ní děje?"

VS - 2.kapitola 1/2

23. února 2017 v 23:56 | Erin |  Volání svobody


Myslela jsem, že počet znaků na jeden článek blog.cz během mé cca roční pauzy vyřešil. Očividně ne, takže začíná nutné dělení kapitol a nedá se s tím nic udělat (nebo alespoň já o ničem nevím). Každopádně přeju příjemné počtení! :)


VS - 1.kapitola

12. února 2017 v 0:54 | Erin

Hned ze začátku jsem u prologu zapomněla na něco děsně důležitého! :D A to na varování.
V příběhu se občas (často) objevuje trochu (hodně) násilí. Takže teda varuju každého, kdo se pokusí o zdolání další kapitoly. Příběh je a bude po celou dobu vyprávěný z pohledu Joella (a ještě jednoho 'týpka'', ale o tom později).
Ten chlapský pohled byl jenom pokus a jeho výsledek si můžete sami přečíst.
Prvních pár kapitol je pomalejších, což každý může posoudit sám. Jde spíš o seznámení s životem Daritianů po obsazení planety, než přijde to 'jádro'. Nejspíš budete zmatení, protože vám nacpu mnoho jmen najednou (od názvů vesmírných těles až po jména postav), ale myslím, že se dá celkem rychle zorientovat.
Taky nejsem žádný odborník přes sci-fi, takže příběh berte trochu s nadhledem a kdybyste našli nějaké nesrovnalosti, ozvěte se. Díky! :)

,,Revoluce není jako jablko, které spadne, když je zralé. Musíte jí pomoct."
- Che Guevara

VS - Prolog

8. února 2017 v 17:23 | Erin |  Volání svobody

Zdravím všechny zbloudié duše!
Už podruhé přichází Prolog k příběhu Volání svobody, který se tady už před pár lety objevil. Momentálně je ale rubrika prázdná a snad se postupě zaplní. Myslím, že by byla škoda, aby příběh 'hnil' pouze v mém počítači. Navíc to má ještě jeden důvod. Tak nějak doufám, že když začnu odznovu, příběh by mohlo číst víc lidí, protože naprosto chápu, že se nikomu nechce číst miliarda kapitol příběhů, které jsou i šest let staré (které musím pravit, ať chci, nebo ne). Budu ráda za jakoukoli reakci :)


Zima 2017

2. února 2017 v 22:42 | Erin |  Fotky
Horší časy sice nenastaly, nicméně budeme hrát férovou hru a jelikož Vera zveřejnila Prolog ke svému příběhu daleko dřív, než měla v plánu, tak zapojíme princip obchodování (jednou mě to zruinuje) a tady jsou slíbené fotky.

Foťák jsem do 'terénu' vytáhla po hodně dlouhé době. Naposledy jsem byla fotit někdy v létě a letos je tak nádherná zima! Mohla by trvat věčně. Každopádně se momentálně většinu času nacházím na jediném územním procentu ČR, kde prostě sníh není *totální facepalm*. Naštěstí doma sníh je a já doufám, že něco málo ještě pofotit stihnu. A když ne, tak můžu být ráda alespoň za tuhle menší výpravu :)1) Ruku na srdce- tuhle mám děsně ráda. Tolik, že ji mám jako tapetu na telefonu *ego level 544655*